SeniorzySparingi

Nieznaczna porażka z czwartoligowcem. Mazur Ełk – Narew 3-2

Piłkarze Narwi przegrali 2-3 w wyjazdowym meczu sparingowym z czwartoligowym Mazurem Ełk. Do przerwy było 2-1, a gola dla naszego zespołu strzelił… zawodnik Mazura, próbując wybić strzał Domiana.

Pięć minut po wznowieniu Kacper Domian strzelił kolejnego gola w tym okresie przygotowawczym po podaniu Amala Shavketowa. Wynik remisowy utrzymywał się do 75. minuty, w której gospodarze zdobyli zwycięską bramkę z rzutu karnego.

22.07.2023, Ełk
Mecz sparingowy
Mazur Ełk – Narew Ostrołęka 3-2 (2-1)
Bramki: samobójcza, Domian

Narew (skład wyjściowy): Stepnowski – testowany, Bajor, Kamionowski, Gałązka – Ciężar, Ziemak, Białobrzeski – Domian, Ciecierski, Olesiński. Oraz: Shavketov, Pierzchała, Bieńkowski, Babicz, Borowiecki.

fot. Amelia Siemborska (archiwum)

15 komentarzy do “Nieznaczna porażka z czwartoligowcem. Mazur Ełk – Narew 3-2

  • Byłem dziś na treningu – był testowany nieznany mi dotąd ofensywny zawodnik, więc jak można się domyślić są jeszcze jakieś tematy. W środę o 18:30 mecz sparingowy z Rzekunianką na Witosa. Myślę, że warto się wybrać i sprawdzić.

 • Takie pytanie – sezon za 2 tygodnie a jaki jest nasz cel? Awans? Utrzymanie? Czy zakladamy ze gramy o nic? Jesli Tercjak nie wroci a tak moze byc to nasz atak na tle mazowieckiej ligi moge byc niewystarczajacy.

 • Wiadomo, wiadomo. Nie zdąży na 1 kolejkę ani na 13ta. 😉 także król strzelców ligi polskiej nie będzie odpowiadał za zdobywanie bramek dla Narwi w tym sezonie, no chyba ze od 20 kolejki. Słabe jednocześnie jest to, że nie ma żadnego komunikatu ze strony klubu, że chlop zerwał więzadło w kolanie i pół roku ma wyjęte z życia. 😉 30 tysięcy rocznie weźmie a zagra w góra 4 meczach 😉

  • W sezonie może i tak, ale nie w tej rundzie a skoro Narwi odpowiada tutaj tak na pewniaczka to proponuję zakład, jeśli wyjdzie że ja mam racje to trzeba będzie wymyślić jakąś karę za wprowadzanie w błąd naiwnych ludzi. Facet ledwo nogę zgina i jest przed operacja rekonstrukcji. A jak ja się pomylę, to wpłacę na Narew jakieś pieniądze

   • Ja zawodnika nie badałem, tylko przekazuję informację, jaką dostałem 🙂
    W zakłady nie wchodzę, ale mam nadzieję, że szybko wróci.

    • Aha. Czyli nie wiem co z nim jest, ale przekazuje to co ktoś mi powiedział bez żadnego sprawdzenia. 😉 to okazuje się, że albo w klubie Pana okłamują, albo sami siebie. 😉 tylko nie rozumiem po co zaprzeczać skoro nie do końca zna się temat.. Czyli tak jak napisałem, znowu pieniążki wyrzucone w błoto. 😉 mieszkańcy Ostrołęki to uwielbiają!!! A wróci w maju następnego roku w 24 kolejce. 😉 a w zakłady się nie wchodzi jak się nie ma pewności po prostu. Narew bidna, jeszcze bez Łukasza, który umie zrobić trochę wiatry z przodu będzie wręcz tragiczna.. Aż boli, że takie podrzędne miasteczka jak Maków czy Przasnysz będą znowu nas bić..

     • Czyli idąc tym tokiem rozumowania, jak coś sobie zrobisz i nie będziesz mógł pracować np. przez rok to twój szef powinien Cię wyje… bo tak to inaczej pieniądze wyrzucone w błoto??

     • do:do wyzej” nie gadaj z przygłupem bo to albo Kraska albo Jastrzębski a obydwaj spierdddlili do Przasnysza

Możliwość komentowania została wyłączona.