Sparing: „Dwójka” przegrała ze Śniadowem

Drużyna rezerw Narwi rozgrywała w środę mecz z czwartoligowym KS-em Śniadowo. Trener Łukasz Bałazy ze względu na obóz juniorów oraz nakładający się mecz pierwszej drużyny, miał do dyspozycji bardzo okrojony skład.

Do przerwy goście wygrywali 2-0, następnie Narew II zdobyła gola za sprawą Dominika Borowieckiego. Po golu na 3-1 dla przyjezdnych nasz zespół stanął i stracił jeszcze dwie bramki. Z ciekawostek, swój pierwszy seniorski mecz zagrał Bartosz Bałas.

26.07.2023, Ostrołęka
Mecz sparingowy
Narew II Ostrołęka – KS Śniadowo 1-5 (0-2)
Bramka: Borowiecki

Narew II Ostrołęka: Stolarczyk – Opęchowski, Gocłowski, Babicz, Miłoszewski – Borkowski, Trzciński, Siurnicki – Bąk, Rychlicki, Borowiecki. Oraz: Lenda, Grodzki, Sadłowski, Kwiatkowski, Bałas.


Minigaleria

fot. Jacek Borkowski

3 komentarze do “Sparing: „Dwójka” przegrała ze Śniadowem

 • 26/07/2023 o 21:16
  Permalink

  Kiedy powstanie Narew III z roczników 2007 i młodszych aby ogrywali się w B-klasie? Kiedy Mości panowie? Na początku będą takie wyniki jak dzisiaj co prawda z 4 ligowcem, ale za 2 lata klub ma przygotowanych zawodników do gry na wyższych poziomach, lub w razie kryzysu organizacyjnego jako jedynka .
  Za dużo ucieka wam zawodników, nawet z rezerw nie pograją dłużej.

  • 26/07/2023 o 21:21
   Permalink

   Z młodszych roczników nie mogą grać w B-klasie. W seniorach zawodnik w lidze musi mieć 15 lat ukończone i zgodę lekarza sportowego.
   Myślę, że chłopaki z 2006-2007 będą regularnie grać w Narwi II, więc po co Narew III?

 • 26/07/2023 o 21:19
  Permalink

  Brawo za Walkę dla naszej mlodzizy! Ale nie ma co usprawiedliwiać ze okrojony Skład czy coś. Porażkę na klatę i lecimy dalej!

Możliwość komentowania została wyłączona.