Sparing: Narew II wygrała w Kadzidle

Rezerwy Narwi pokonały wyżej notowanego Kurpika Kadzidło 4-3 w meczu sparingowym rozgrywanym w piątkowy wieczór w Kadzidle. Na podmokłej od deszczu murawie nasz zespół lepiej radził sobie szczególnie w pierwszej połowie.

Zaczęła się ona od prowadzenia gospodarzy po rzucie karnym. A zakończyliśmy ją prowadzeniem 3-1, po trzech trafieniach Kacpra Bąka. Najpierw Dominik Borowiecki wystawił mu piłkę tuż przed bramkarzem. W drugiej akcji bramkowej Bąk minął pięciu zawodników rywali. Trzecia, to znów dobra piłka od Borowieckiego i „nawinięcie” obrońcy.

W drugiej połowie Bartosz Siurnicki podwyższył na 4-1, finiszując wrzutkę z rzutu wolnego od Alka Borkowskiego. Końcówka należała do gospodarzy, którzy odrobili dwie bramki. Dąbkowski najpierw pięknie uderzył w okienko, a kilka minut później trafił główką po rzucie rożnym. Ostateczny wynik to zatem 4-3 dla zespołu trenera Łukasza Bałazego.

28.07.2023, Kadzidło
Mecz sparingowy
Kurpik Kadzidło – Narew II Ostrołęka 3-4 (1-3)
Bramki: Kacper Bąk 23, 25, 33, Bartosz Siurnicki 50 – Szymon Samsel 11 (k), Hubert Dąbkowski 70, 74

Narew II Ostrołęka: Stolarczyk – Miłoszewski, Babicz, Rychlicki, Pierzchała – Siurnicki, Borkowski, Trzciński – Bąk, Borowiecki, Grodzki. Oraz: Szmigiel, Bieńkowski, Sadłowski, Kwiatkowski, Klec.

fot. Jacek Borkowski

2 komentarze do “Sparing: Narew II wygrała w Kadzidle

  • 28/07/2023 o 22:51
    Permalink

    Kacper z tymi umiejętnościami powinien grać w wyższych ligach. Gratulacje

  • 29/07/2023 o 01:01
    Permalink

    Prezes robi robotę ! Czuję, że zmienia się na lepsze sytuacja klubu. Tak dalej

Możliwość komentowania została wyłączona.