SeniorzySparingi

Sparingowa wygrana w Grajewie

Trzy gole i sparingowe zwycięstwo z czwartoligowcem przywieźli z Grajewa piłkarze Narwi Ostrołęka.

Sparing został rozegrany w sobotnie przedpołudnie. Bramki dla Niebiesko-czerwonych zdobywali Kacper Domian (już szósty gol w sparingach), Bartłomiej Ziemak oraz testowany zawodnik (nie ten sam, który strzelił z Rzekunianką).

W 30. minucie Karol Pierzchała rozegrał piłkę na prawym skrzydle i zacentrował przed bramkarza. Ten poradził sobie ze strzałem Kacpra Ciecierskiego, ale już nie z dobitką Kacpra Domiana. Jeszcze w pierwszej połowie było 2-0 dla Narwi. Ostatnia akcja przed zmianą stron zakończyła się zgraniem piłki przez Pierzchałę do nadbiegającego Bartka Ziemaka, który mocnym strzałem pokonał bramkarza rywali.

Trzecie trafienie padło już w drugiej połowie. W 62. minucie bramkarz Warmii źle wyprowadził piłkę, kopiąc ją bezpośrednio pod nogi Ziemaka, który popędził z nią na bramkę. Bramkarz zreflektował się i wykopał piłkę spod nóg Ziemaka, ale trafił tak, że w miejsce to nadbiegł testowany przez Narew zawodnik („testowany II”), który płaskim strzałem zmieścił piłkę między obrońcą a bramkarzem.

Za tydzień czeka nas ostatni mecz w okresie przygotowawczym, w którym podejmiemy Ostrovię Ostrów Mazowiecka, a za dwa tygodnie start ligi!

29.07.2023, Grajewo
Mecz sparingowy
Warmia Grajewo – Narew Ostrołęka 0-3 (0-2)
Bramki: Domian 30, Ziemak 45+1, zawodnik testowany II 62

Narew: Shavketov – Gałązka, Kamionowski, Bajor, Szmigiel – Ciężar, Białobrzeski, Ziemak – Pierzchała, Ciecierski, Domian. Oraz: Stepnowski, Babicz, Beńkowski, Bąk, Borowiecki i dwóch testowanych zawodników.
Trener: Marcin Gałązka.

4 komentarze do “Sparingowa wygrana w Grajewie

  • Brawo, brawo, wielki szacun dla Piłkarzy i Trenerów.
    Bartek Ziemak i Damian Gałązka to dla mnie „DNA” tej drużyny. Bez nich odbudowa była by mega ciężka.
    Bartek dzięki za powrót, teraz chce się przychodzić nawet na sparingi.

Możliwość komentowania została wyłączona.