SeniorzySparingiVideoZdjęcia

Spokojna wygrana w ostatnim sparingu

Wynikiem 5-0 dla Narwi zakończył się ostatni sparing przed rundą jesienną. Ostrołęczanie pokonali Ostrovię Ostrów Mazowiecka, do przerwy prowadząc 3-0 na suchej murawie.

Druga połowa grana była już w deszczu, ale szczęśliwie udało się zakończyć przed usłyszeniem pierwszych odgłosów burzy. Mimo wysokiego wyniku, „huraganu” nie było na boisku. Z Ostrovią mierzymy się dosyć często i widać było, że w składzie mają duże zmiany. Na prowadzenie wyszliśmy w 29. minucie, kiedy po rożnym Kacper Domian zgrał piłkę, a Karol Kamionowski umieścił ją w siatce. Pięć minut później Domian zabrał piłkę rywalowi i huknął po skosie w okienko. Minęła zaledwie minuta i zrobiło się 3-0. Po indywidualnej akcji bramkarza Ostrovii pokonał Przemysław Olesiński.

Po zmianie stron bramki padały tylko na początku gry. W 48. minucie podobnego gola do Domiana – mocnym strzałem po skosie – zdobył Borys Ciężar. Różnica jest taka, że Domian był niemal sam w polu karnym, a przy uderzeniu Ciężara, pole było „wypchane” zawodnikami. W 54. minucie po podaniu Bruna Vileli drugiego swojego gola strzelił Przemysław Olesiński. Następnie swoje szanse mieli chociażby Bruno, czy dwa razy testowany zawodnik oraz dwa razy zawodnicy Ostrovii. Wynik pozostał bez zmian.