PucharRezerwyVideo

Rezerwy w drugiej rundzie Pucharu Polski. Iskra Krasne – Narew II 1-3

Zawodnicy Narwi II Ostrołęka zameldowali się w drugiej rundzie okręgowego Pucharu Polski po dzisiejszym zwycięstwie 3:1 nad Iskrą Krasne. Drużyna trenera Bałazego wygrała 3:1, po dwóch golach Dominika Borowieckiego i jednym Bartosza Siurnickiego.

Wszystkie gole dla Narwi II padły w pierwszej połowie. Najpierw 2 27. minucie Damian Klec zagrał do Dominika Borowieckiego, który otworzył wynik. Cztery minuty później w zamieszaniu pod bramką Iskry, bramkarz wybił piłkę, ale był bezradny na uderzenie z bliska Bartosza Siurnickiego. Kolejne trzy minuty później Borowiecki po podaniu Jakuba Godziebiewskiego podwyższył na 3:0. Takim wynikiem skończyła się pierwsza odsłona spotkania. W drugiej połowie trener Bałazy dał zagrać zawodnikom z rocznika 2007. Iskra strzeliła jednego gola, po długim wykopie bramkarza, gdzie nasz boczny obrońca złamał linię spalonego, po zgraniu głową piłki przez jednego z zawodników.

Czekamy na losowanie drugiej rundy Pucharu Polski.

06.08.2023, Krasne
Puchar Polski Ciechanów-Ostrołęka
Iskra Krasne – Narew II Ostrołęka 1:3 (0:3)
Bramki: Orłowski 79 – Borowiecki 27, 34, Siurnicki 31

Narew II Ostrołęka: Parzych – Miłoszewski (81. Fabiański), Bandorowicz, Babicz, Olszewski, Godziebiewski, Siurnicki (70. Zaręba), Borkowski (70. Dębek), Bąk (73. Sadłowski), Klec (60. W. Krawczyk), Borowiecki.
Trener: Łukasz Bałazy.

Żółte kartki: Olszewski, Miłoszewski.


Poniżej nagranie pierwszej bramki dla Narwi – od Parzycha, przez całą drużynę, kończąc na podaniu Kleca i bramce Borowieckiego.

Minigaleria
fot. Jacek Borkowski

2 komentarze do “Rezerwy w drugiej rundzie Pucharu Polski. Iskra Krasne – Narew II 1-3

  • Brazylijczycy Bruno Vileila i Kelvin Pacheco z nowymi kontraktami z Narwią.
    99,99999% potwierdzone.

Możliwość komentowania została wyłączona.