LigaSeniorzyTransfery

Bruno Vilela na (dużo) dłużej w Narwi

Wiosną zagrał w barwach Narwi w 16 meczach, w których strzelił dwie bramki, ale jego licznik w klubie na tym się nie zakończy. Bruno Vilela Ghingaro podpisał nowy kontrakt, wiążący go z Narwią Ostrołęka do końca sezonu 2025/26.

W okresie przygotowawczym początkowo Bruno trenował z jednym z trzecioligowych klubów. Ostatecznie wrócił do Ostrołęki, zagrał w meczu z Ostrovią, zaliczając asystę przy golu Przemysława Olesińskiego. W sobotę zdecydował się pozostać z nami na dużo dłużej.

Już niebawem przedstawimy Wam kolejne ruchy transferowe w tym okienku. Przypominamy, że widzimy się na Witosa w sobotę o 17:00, kiedy zagramy ze Świtem Staroźreby.

11 komentarzy do “Bruno Vilela na (dużo) dłużej w Narwi

  • Czy do klubu wpadły jakieś złocisze za Drężka i Faracova?

    • Regulamin PZPN określa wysokość ryczałtowej opłaty za zmianę klubu. Nie są to wielkie kwoty, chociaż są kluby które stają na rzęsach, żeby np. nie wpłacić tych pieniędzy (w tym przypadku nie nawiązuję do KS CK Troszyn).

  • Śladem wielu nowoczesnych firm / organizacji, czy można by było uruchomić temat tzw. 100 pytań onlline do…. czyli Prezesów, Trenerów, Piłkarzy przed rozpoczęciem sezonu 2023/24. Kogo co boli niech pyta.

  • narvi – będą w tym sezonie transmisje RCSu z meczów domowych? a jeżeli nie RCSu to czy wogóle będą?

  • Spotkanie było, tylko wtedy nie było o co pytać.
    Trener nie wybrany, 60% piłkarzy odeszło…..

Możliwość komentowania została wyłączona.