LigaRezerwySeniorzyVideo

Żak Szreńsk na deskach. Narew II – Żak 6-2. Zobacz bramki!

W słoneczne popołudnie rezerwy Narwi dały Żakowi Szreńsk cenną lekcję pokonując ich wynikiem 6-2 (5-0). Dublet ustrzelili: Ciecierski i Klec a po jednym trafieniu dołożyli: Banach i Miłoszewski ( bezpośrednio z rzutu rożnego.)

Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego początku tego spotkania. Już w 2. minucie meczu piłkę do Ciecierskiego podaje Banach, a ten wykorzystuję sytuacje sam na sam. Chwilę później szansę na podwyższenie wyniku miał Bartosz Siurnicki, ale wyczuł go bramkarz gości. W 5. minucie Ciecierski ustrzelał już dublet, korzystając z błędu gości. Wcześniej wspomniany strzelec chciał dołożyć na swoje konto asystę podając do Kleca, lecz ten nie wykorzystuje sytuacji sam na sam. Pomimo tego, że Klec nie zdobył gola w poprzedniej akcji, zrehabilitował się on strzałem z dystansu pokonując golkipera rywali. Goście nie poddając się próbowali pokonać  Stepnowskiego, ale tylko postraszyli go uderzeniem w boczną siatkę. Pierwszą połowę zamknął Klec, dobijając piłkę do pustej bramki.

Strzelanie w drugiej połowię rozpoczęli goście wykorzystując rzut karny, po dotknięciu ręki naszego zawodnika. Narew wciąż się nie zatrzymywała i chciała podwyższyć prowadzenie. Po dograniu piłki przez Bąka, szansę na strzelenie bramki miał  Domian, ale uderzył w słupek. Następne dwie próby zdobycia gola, również zakończyły się odbiciem piłki przez słupek. Chwilę przed końcem gry Miłoszewski dokręcając piłkę z rogu trafia do siatki. Wynik ustalił gracz gości strzelając w 87. minucie spotkania.

03.09.2023, Ostrołęka
Klasa A Ciechanów – Ostrołęka
Narew II Ostrołęka – Żak Szreńsk 6-2 (5-0)
Bramki: Ciecierski 2,5; Klec 20,45; Banach 43, Miłoszewski 80 – Kalinowski, Kaczmarczyk

Narew II Ostrołęka: Stepnowski (46. Lenda) – Olszewski (54. Stenaj (65. Grodzki)), Babicz, Godziebiewski (46. Szmigiel), Abou Khamis, –  Siurnicki (75. Borowiecki), Banach, Bieńkowski (46. Bąk) – Miłoszewski, Klec (54. Domian), Ciecierski

Widzów: Ok. 100

Fot. i tekst Amelia Siemborska / video: Tomasz Mrozek

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez MZKS Narew Ostrołęka (@mzksnarew)

5 komentarzy do “Żak Szreńsk na deskach. Narew II – Żak 6-2. Zobacz bramki!

Możliwość komentowania została wyłączona.