PucharSeniorzy

Wysoka wygrana w Pucharze Polski

Piłkarze Narwi wygrali 6:0 z Ostrovią Ostrów Mazowiecka w wyjazdowym spotkaniu Pucharu Polski. Do przerwy Niebiesko-Czerwoni wygrywali 3:0 po dwóch golach Przemysława Olesińskiego i jednej Kacpra Ciecierskiego. W drugiej połowie Ciecierski strzelił drugą swoją bramkę a po golu dorzucili Kacper Domian i Bruno Vilela.

Nie minęło jeszcze pełne 10 minut gdy, kiedy po naszym ataku obrońca Ostrovii zagrał piłkę ręką. Przemysław Olesiński podszedł do rzutu karnego i po chwili było 1-0 dla naszego zespołu. W 32. minucie wynik został podwojony, a strzelcem znów był Olesiński, który strzałem głową wykończył wrzutkę Bartłomieja Ziemaka. Narew miała jeszcze kilka sytuacji, ale wykończyła w pierwszej połowie tylko jedną. Już w doliczonym czasie gry Damian Gałązka ze środka pola posłał między zawodników Ostrovii prostopadłą piłkę, do której doszedł Kacper Ciecierski. Młody napastnik płaskim strzałem podwyższył na 3:0. Z takim wynikiem schodziliśmy do szatni, gdyż już po chwili sędzia zakończył pierwszą odsłonę gry.

Ciecierski zaczął też strzelanie w drugiej połowie – bardzo szybko. Piłka zatrzepotała w siatce już w 58. sekundzie drugiej części meczu. Po długim wybiciu Artura Bajora, Ciecierski huknął lewą nogą bez przyjęcia, z bardzo ostrego kąta. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki. W 55. minucie, przy pewnym wyniku 4-0 dla nas, trener Marcin Gałązka wpuścił na boisko wszystkich rezerwowych, w tym grono juniorów: Olszewskiego, Domiana, Krawczyka, Bieńkowskiego.

Gol na 5-0 dla gości to popis Wiktora Krawczyka, który przedryblował czterech piłkarzy Ostrovii (jednego nawet dwukrotnie), by wystawić piłkę Kacprowi Domianowi. Drugi z juniorów wyprzedził obrońcę i spokojnie wbił piłkę do siatki. Ostatni gol to z kolei długi rajd Domiana, który na koniec wystawił piłkę do Bruno Vileli. Brazylijczyk podkręconym strzałem w okienko ustalił wynik na 6-0 dla Niebiesko-czerwonych.

13.09.2023, Ostrów Mazowiecka
Puchar Polski Ciechanów-Ostrołęka
Ostrovia Ostrów Mazowiecka – Narew Ostrołęk 0-6 (0-3)
Bramki: Olesiński 11 (k), 32, Ciecierski 45+2, 46, Domian 70, Vilela 85

Narew Ostrołęka: Stepnowski (46. Shavketov) – Ziemak (55. Bieńkowski), Abou Khamis, Iżowski (55. Kamionowski), Bajor (55. Olszewski) – Ciężar (55. Kelwin), Białobrzeski, Vilela – Ciecierski, Olesiński (55. Domian), Gałązka (55. Krawczyk).

7 komentarzy do “Wysoka wygrana w Pucharze Polski

 • Ciecier to jest przyszłość tego Klubu. Bardzo wysoki poziom umiejętności/ wyszkolenia.
  Nie spierdolta tego.

  Houk.

  • O ile Troszyn znów nie podkupi najzdolniejszego zawodnika to tak.

  • Nowe, nawiązują stylem do tych sprzed wielu lat 🙂 War-Pol jest znów jednym ze sponsorów.

   • Ok, dzieki za wyjaśnienie. Mam sentyment do tych koszulek. Zwiastowały lepsze czasy ale nie wyszło.

Możliwość komentowania została wyłączona.