Pierwsza porażka juniorów. Gol w doliczonym czasie

Po trzech zwycięstwach i remisie, przyszła pora na pierwszą porażkę juniorów Narwi. Przyszła ona niespodziewanie w Grodzisku Mazowieckim, z Pogonią, która dotąd zdobyła tylko punkt. Gospodarze decydującą bramkę strzelili już w doliczonym czasie gry.

Podopieczni trenerów Marcina Romana i Piotra Kucińskiego, trenujący z rezerwami seniorów, do przerwy remisowali 1-1. Przy czym, sami też zdobyli gola w doliczonym czasie, tyle, że pierwszej połowy. Konkretnie, to pomógł im zawodnik gospodarzy, zaliczając samobójcze trafienie. Jak już pisaliśmy, to Pogoń zakończyła mecz mocnym uderzeniem, inkasując trzy punkty.

Tym samym pierwsza runda już za nami, z wynikami: 3-1 z KS Łomianki, 3-3 z Białymi Orłami Warszawa, 5-1 z Gwardią Warszawa, 4-1 z Eskadrą Warszawa i 1-2 z Pogonią Grodzisk. Teraz do 4 listopada czekają nas mecze rewanżowe. Najbliższy już w sobotę w Łomiankach.

01.10.2023, Grodzisk Maz.
I liga wojewódzka juniorów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Narew Ostrołęka 2-1 (1-1)
Bramki: Kacprzyk 25, Palczewski 90+1 – samobójcza 45+1

Narew Ostrołęka: Parzych – Gorzęba, Kołodziejczyk, Rogala (82. Popławski), Grądzki, Fabiański, Zaręba, Dębek, Krawczyk, Paździor (75. Roman), Markowski (70. Krawczak).

Żółte kartki: Fabiański, Krawczyk.
Sędziował: Grzegorz Ciesielski

2 komentarze do “Pierwsza porażka juniorów. Gol w doliczonym czasie

  • 05/10/2023 o 15:11
    Permalink

    Tomek popraw wynik na 2:1

Możliwość komentowania została wyłączona.