LigaRezerwy

Spokojne zwycięstwo rezerwistów z GKS-em Pokrzywnica

Drużyna Narwi II Ostrołęka wygrała kolejny mecz w rozgrywkach Klasy A, pokonując tym razem u siebie 4-1 GKS Pokrzywnica.

Strzelanie rozpoczął w 3. minucie Bartosz Siurnicki, wykorzystując złe wybicie piłki przez rywala. Jeszcze w pierwszej połowie na 2-0 podwyższył Mikołaj Banach, trafiając do siatki przeciwników… bezpośrednio z rzutu rożnego. W strzeleniu bramki pomógł trochę hulający tego dnia wiatr.

W 67. minucie goście przeprowadzili akcję, która przyniosła im gola, po strzale Mateusza Grzeli z dystansu, tuż przy słupku. Odpowiedź Młodej Narwi przyszła już niebawem. W 70, minucie Bartosz Bieńkowski płaskim strzałem pomiędzy nogami bramkarza podwyższył na 3-1 (piłkę rywalom odebrał Kacper Domian, a podawał Kacper Bąk), a w 78. minucie Mikołaj Banach huknął z daleka na 4-1 (wcześniej podanie Błażeja Babicza). Narew II miała jeszcze dwie dobre sytuacje, ale Bartek Siurnicki strzeli nad bramką, a Kacper Domian potknął się w ostatniej fazie akcji.

08.10.2023, Ostrołęka
Klasa A Ciechanów-Ostrołęka
Narew II Ostrołęka – GKS Pokrzywnica 4-1 (2-0)
Bramki: Siurnicki 3, Banach 35, 78, Bieńkowski 70 – Grzela 67

Narew II Ostrołęka: Lenda (85. Stolarczyk) – Szmigiel (46. Abou Khamis), Babicz, Bandorowicz, Miłoszewski – Borkowski, Banach, Siurnicki (80. Bałas) – Bąk, Klec (61. Bieńkowski), Borowiecki (46. Domian).

Żółte kartki: Szmigiel, Abou Khamis.
Widzów: 40.

3 komentarze do “Spokojne zwycięstwo rezerwistów z GKS-em Pokrzywnica

• Brawo Łukasz, brawo prezes, brawo współpraca między 1 a 2 drużyną. Widać, że zawodnicy dojrzwają, są coraz pewniejsi siebie. Panie Prezesie więcej odwagi i optymizmu w kontekście 1 drużyny.

• Kac.Bąk. do jedynki za Kac.Dom.
    Kac.Dom. to jakieś nieprozumienie, biega po boisku jak dziadek z kontuzją kolan.

• Panie Lucku, to, że ma kontuzje kolan, biega jak dziadek to nie koniecznie jego wina. Czy nie za wcześnie na krytykę.

Możliwość komentowania została wyłączona.