Członkostwo w klubie

W treści wiadomości przedstawiamy pismo zarządu Narwi Ostrołęka do kibiców i osób pragnących być członkami stowarzyszenia MZKS Narew 1962 Ostrołęka.

Szanowni Państwo,

Zarząd stowarzyszenia MZKS Narew 1962 Ostrołęka zawiadamia niniejszym wszystkich członków zwyczajnych stowarzyszenia o konieczności złożenia odpowiednich dokumentów w sprawie członkostwa w naszym stowarzyszeniu. Według protokołu inwentaryzacyjnego sporządzonego przez komisję inwentaryzacyjną nie zastaliśmy w siedzibie klubu oraz nie została nam przekazana aktualna lista członków stowarzyszenia, jak również inne dokumenty związane z członkostwem w naszym stowarzyszeniu w tym między innymi dokumenty potwierdzające członkostwo zgodnie z §12 punkt 1 statutu stowarzyszenia (Członkami zwyczajnymi Stowarzyszenia mogą być osoby, które złożą pisemną deklarację i zostaną przyjęci przez Zarząd Stowarzyszenia).

W związku z powyższym wzywamy wszystkich członków zwyczajnych stowarzyszenia do złożenia pisemnej deklaracji do Zarządu Stowarzyszenia i dostarczenie/przesłanie jej na adres klubu:

MZKS Narew 1962 Ostrołęka
ul. Wincentego Witosa 1,
07-410 Ostrołęka

do dnia 15.11.2023 roku. Druk deklaracji zamieszczamy na naszej stronie internetowej, z linkiem poniżej.

Zarząd Klubu

Załącznik:

Deklaracja członkowska – MZKS Narew 1962 Ostrołęka

 

One thought on “Członkostwo w klubie

  • 31/10/2023 o 09:23
    Permalink

    Panowie, mała uwaga, statut w dokumentach do pobrania jest nieaktualny. Ponadto deklaracja którą przekazujecie do podpisania jest niegodna z obecnymi przepisami obowiązującymi w Rzeczypospolitej, mianowicie, aktualnie to Zarząd Stowarzyszenia odpowiada bez ograniczeń całym swoim majątkiem w pierwszej kolejności. Pozdrawiam.

Możliwość komentowania została wyłączona.