LigaMZKSPiłka nożnaRezerwy

KS Wąsewo lepsze od rezerw. Trener Bałazy w szpitalu


Pod nieobecność trenera Łukasza Bałazego, który przebywa w szpitalu, drużyna Narwi II Ostrołęka przegrała z KS Wąsewo na wyjeździe 0-2. Zespołem dowodził z ławki trener pierwszej drużyny, Marcin Gałązka.

Zawodnicy pod opieką Marcina Gałązki mogli cieszyć się z gola przynajmniej trzy razy w pierwszej części gry. Zamiast radości Narwi, kibice cieszyli się razem z gospodarzami po golu pod koniec pierwszej połowy. Niestety bramka do szatni nie zmotywowała nas do lepszej gry. Kontynuowaliśmy swoją nieskuteczność co wykorzystali gracze Wąsewa. Miejscowi wykorzystali rzut wolny i podwyższyli wynik spotkania na 2-0. Pomimo sporej ilości sytuacji ostatecznie punkty zostają w Wąsewie.

Tymczasem cały zespół Narwi II oraz narwiańska rodzina życzy trenerowi Bałazemu szybkiego i pełnego powrotu do zdrowia. Do zobaczenia niebawem!

29.10.2023, Wąsewo
Klasa A Ciechanów-Ostrołęka
KS Wąsewo – Narew II Ostrołęka 2-0 (1-0)

Narew II Ostrołęka: Stepnowski – Miłoszewski, Bandorowicz, Babicz, Szmigiel – Abou Khamis (47. Borowiecki), Borkowski, Banach – Klec (70. Siurnicki), Bąk (83. Bałas), Domian (75. Bieńkowski)

Jeden komentarz do “KS Wąsewo lepsze od rezerw. Trener Bałazy w szpitalu

  • Nie krytukuje w tym newsie trenera Gałązki ale trochę pomieszał w tym składzie i już wynik jest inny. Bąk i Bieńkowski nie zagrali by w jedynce gorzej od Ciecierskiego i Domiana.

Możliwość komentowania została wyłączona.