Po jednym punkcie w Gostyninie

W meczu Mazur Gostynin – Narew Ostrołęka, rozgrywanym w ramach 13. kolejki Decathlon V ligi mazowieckiej, padł wynik remisowy.

Gospodarze objęli prowadzenie w 13 minucie meczu, wykorzystując rzut karny, podyktowany za zagranie ręką Karola Kamionowskiego w polu karnym Narwi. W późniejszych minutach Narew zdecydowanie dominowała, ale nie mogła postawić kropki nad „i”. Strzelonego gola nie zaliczył nam sędzia, a dwukrotne faule na Damianie Gałązce w polu karnym z jakiegoś powodu oceniał on jako symulacje. Do wyrównaniu udało nam się doprowadzić w końcówce meczu. Na listę strzelców wpisał się kapitan Niebiesko-czerwonych, Przemysław Olesiński, po wrzutce Bartłomieja Ziemaka.

04.11.2023, Gostynin
Decathlon V liga mazowiecka
Mazur Gostynin – Narew Ostrołęka 1-1 (1-0)
Bramka dla Narwi: Olesiński 87

Narew Ostrołęka: Shavketov – Olszewski (65. Domian), Iżowski, Kamionowski, Bajor – Białobrzeski, Ziemak, Vilela – Gałązka, Olesiński, Sokołowski.

Sędziował: Robert Koc.
Żółte kartki: Strzeżysz (II trener).

3 komentarze do “Po jednym punkcie w Gostyninie

 • 05/11/2023 o 09:14
  Permalink

  Dlaczego drugi mecz z rzędu na mediach społecznościowych nie wrzucacie składów ? Czyżby trener nie chciał ?, tak jak nie ma możliwości sprawdzenia kto ma ile kartek.

  • 05/11/2023 o 13:17
   Permalink

   Masz taką możliwość – kliknij u góry strony w seniorów i dalej masz statystyki. Jeszcze nie wpisałem składu z Gostynina, a tak to jest na bieżąco. W kadrze też możesz kliknąć w zawodnika.

Możliwość komentowania została wyłączona.