LigaSeniorzy

Wysoka wygrana w Święto Niepodległości. Narew – Wkra 4-0

Dobry mecz w wykonaniu Narwi zobaczyli kibice, którzy w pogodowo ponure Święto Niepodległości wybrali się na stadion przy ul. Witosa w Ostrołęce. Niebiesko-czerwoni pokonali ostatnią w tabeli Wkrę Bieżuń 4-0, notując swoje najwyższe zwycięstwo w tej rundzie.

Mecz rozpoczął się dla nas korzystnie, bo już w 9 minucie objęliśmy prowadzenie. Po długiej wrzutce, Patryk Sokołowski zgrał piłkę do Przemysława Olesińskiego, któremu pozostało dopełnić formalności. Chwilę później kibice wesoło ryknęli, bo Narew prowadziła 1-0. W pierwszej połowie była to najlepsza sytuacja, jaką mieliśmy. Goście raz groźnie kontrowali, ale pomylił się nieznacznie ich kapitan Michał Dzięgielewski.

Druga połowa to naoliwienie maszyny trenera Marcina Gałązki, na co szczególnie dobrze wpłynęło wprowadzenie z ławki Bruna Vileli. Zanim jednak Brazylijczyk pojawił się na boisku, na 2-0 podwyższyli jego polscy koledzy. Akcję w 58. minucie sfinalizował Damian Gałązka, dobijając strzał Przemka Olesińskiego. Dziesięć minut później Gałązka miał już dwie bramki na koncie. W tym przypadku kapitalnym podaniem popisał się wspomniany Bruno. Wynik nie uległ zmianie aż do dosłownie ostatniej minuty meczu, kiedy po wystawieniu piłki przez Kacpra Ciecierskiego do Kacpra Domiana, ten drugi wyszedł sam na sam z bramkarzem i podwyższył na 4-0.

11.11.2023, Ostrołęka
Decathlon V liga mazowiecka
Narew Ostrołęka – Wkra Bieżuń 4-0 (1-0)
Bramki: Olesiński 9, Gałązka 58, 68, Domian 90+2

Narew Ostrołęka: Shavketov – Bajor (83. Olszewski), Iżowski, Kamionowski (79. Bandorowicz), Ziemak – Białobrzeski, Ciężar, Ciecierski – Sokołowski (66. Vilela), Olesiński (87. Domian), Gałązka (87. Krawczyk).

Sędziował: Piotr Grzyżewski
Żółte kartki: Ciężar, Sokołowski, Iżowski – Rybak.
Widzów: ok. 120.

tekst tm, fot. Amelia Siemborska

3 komentarze do “Wysoka wygrana w Święto Niepodległości. Narew – Wkra 4-0

  • Święto Niepodległości ponure? Nigdy bym na to nie wpadł. A Narew, rzeczywiście nie źle zagrała na pół gwizdka, na luzie, tak jak się gra z takim przeciwnikiem. Ale co dalej, grzech by było nie awansować.

  • Moim skromnym zdaniem Narew zagrała dobry mecz. Osiągnęła cel bez nadmiernego wysiłku.Jesteśmy na dobrej drodze do powrotu do 4 ligi.Myśle że wiosną gra będzie tylko jeszcze lepsza,czego i drużynie i Zarządowi oraz kibicom życzę

Możliwość komentowania została wyłączona.