SeniorzySparingi

Pierwszy sparing rozegrany

W śnieżnej aurze rozegrany został pierwszy mecz Narwi w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej sezonu 2023/24.

Niebiesko-czerwoni przegrali 1:4 ze Zniczem Biała Piska z IV ligi warmińsko-mazurskiej. To Narwianie wyszli na prowadzenie pierwsi, w 12. minucie po golu Przemysława Olesińskiego. Kolejne bramki strzelali już jednak tylko przyjezdni.

Trener Marcin Gałązka przyglądał się kilku testowanym zawodnikom.

Skład Narwi w pierwszej połowie: Testowany I – Ziemak, Testowany II, Bandorowicz, Olszewski – Zaręba, Godziebiewski, Testowany III – Krawczyk, Olesiński, Ciecierski.

Skład w drugiej połowie: Stepnowski – Szmigiel, Dąbrowski, Bajor, Babicz – Testowany IV, Testowany V, Ciecierski – Borowiecki, Krawczyk, Domian.

6 komentarzy do “Pierwszy sparing rozegrany

  • Gdzie i o której w środę odbędzie się mecz z Escola Warszawa?

  • Dlaczego w sparingu nie grał Damian Gałązka?? Jakaś kontuzja ??

    • Jak my się będziemy wzmacniać Modzelami to po awansie znowu spadek do 5 ligi i tak w kółko. Zamiast stawiać na swoich to bierzemy bramkarza, który nigdzie nie był pierwszym: Szczuczyn, Troszyn, Biała Piska. Wszędzie wygodnie rozsiadał się na ławeczce a teraz przychodzi do nas jako wielkie wzmocnienie. Dajcie spokój..

  • Odchodzę do Chojniczanki Chojnice. Chciałbym za pomocą tego komenitarza podziękować wszystkim kolegą, trenerą, kibicą i działaczą za ten czas w Narwi. To był bardzo dobry czas mojego życia a nawet naszego bo i Weroniki. Powodzenia W Lidze!!!!!!!

Możliwość komentowania została wyłączona.