MZKSPiłka nożnaSeniorzySparingi

Trzeci sparing: Narew lepsza od Śniadowa

Dziś na boisku gościliśmy zespół z Śniadowa. Po 90. minutach gry nam udało się strzelić dwa gole, a goście honorowego gola trafili w końcówce meczu.

Pierwsza groźna akcja przytrafiła się w 18. minucie. Ziemak dograł piłkę prosto na nogę Krawczyka, lecz ten nie opanował piłki stojąc na 9. metrze. Chwilę później jeden z naszych graczy wrzucił piłkę za obrońców, a tam celnie trącił ją głową Wiktor Krawczyk, strzelając gola. Kilkanaście minut przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę Damian Gałązka podał idealną piłkę pod nogi Olesińskiego, a ten nie pozostawiając złudzeń podwyższył na 2-0. Druga połowa była mało emocjonująca aż do 84. minuty. Po rzucie wolnym na drugi słupek nieupilnowany zawodnik przyjął piłkę, dograł do kolegi, który trafił do pustej bramki. Narew miała jeszcze jedną dogodną sytuację, ale z bliska przestrzelił Wiktor Krawczyk.

27.01.2024, Ostrołęka
Sparing
Narew Ostrołęka – KS Śniadowo 2-1 (2-0)
Bramki: Krawczyk 22, Olesiński 35 – Śniadowo 84

Narew Ostrołęka: Stepnowski – Ziemak, Bandorowicz, Dobrowolski, Bajor – Godziebiewski, Testowany IV, Ciecierski – Gałązka, Olesiński, Krawczyk. Wchodzili na zmianę: Modzelewski, Dąbrowski, Olszewski, Szmigiel, Domian, Borowiecki, Zaręba, Bruno

Galeria: Amelia Siemborska

 

5 komentarzy do “Trzeci sparing: Narew lepsza od Śniadowa

 • Wynik cieszy,
  Śniadowo twardy dobry rywal.
  Nie widać w Narwi pewniaków z rundy jesiennej, czyli Kamionowski, Białobrzewski, Ciężar.
  Testują się w innych drużynach?

  • Śniadowo twardy dobry rywal ? To dwunasta drużyna słabej 4 ligi podlaskiej, a jak wiemy Podlasie a Mazowsze to dwa różne światy.

  • Kamionowski i Ciężar urazy, a Białobrzeski zagrał dziś (dobrze) w sparingu dwójki

 • Miejsce Śniadowa nie odzwierciedla gry z jesieni. Jedno jest pewne że klub rozstał się z byłymi graczami Narwi Staszczukiem i Karwowskim. Co do meczu to mógł zakończyć się w dwie strony tak samo.. Nasza Narew chyba szuka formy bo to jeszcze nie to.. a gdzie głosny transfer z 3 ligi już na wczasach czy z kontuzja? Szkoda że nie ogrywa się z drużyną. Tylko NAREW!

 • Obudż się, my jesteśmy tylko w słabej 5 lidze amatorskiej mazowieckiej.

Możliwość komentowania została wyłączona.