MZKSPiłka nożnaSeniorzySparingi

Sparing z czwartoligowcem na plus. Narew – Wissa 2-0

Dziś o godzinie 12:00 Narew zmierzyła się z Wissą Szczuczyn. Ostrołęczanie pokazali na co ich stać i pewnie wygrali z zespołem z wyższej ligi 2-0.

Narew od początku dominowała. Już w 5. minucie mogliśmy wyjść na prowadzenie, lecz sytuacji sam na sam nie wykorzystał Damian Gałązka. Chwilę później tej samej okazji nie wykorzystał Olesiński. Po wielu nieudanych akcjach w końcu trafiamy do siatki. Bruno z zimną krwią wykorzystał sytuację sam na sam, a dosłownie minutę później tą samą akcję powtórzył Olszewski kończąc pierwszą połowę wynikiem 2-0. Wynik mógł być okazalszy, ponieważ dwukrotnie bliski gola był Kacper Domian.