MZKSPiłka nożnaRezerwySparingi

Narew II lepsza od Śniadowa

W deszczowe popołudnie rezerwy Narwi rozegrały swój piąty mecz kontrolny. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego wygrali ze Śniadowem 3-2 po dwóch golach Dominika Borowieckiego i jednym trafieniu Kacpra Domiana.

Pierwszy gol padł w 9. minucie. Karol Dębek posłał piłkę górą w stronę Dominika Borowieckiego, a ten nie pozostawiając złudzeń trafił do siatki. Kilka minut później goście również mają sytuację sam na sam, którą wykorzystują. Ostatniego gola w pierwszej połowię ustrzelił Dominik Borowiecki z rzutu karnego. W drugiej części meczu nie działo się nic specjalnego oprócz gola strzelonego przez Kacpra Domiana na 3-2 w końcówce spotkania.