RezerwySparingi

Pożyteczny sparing rezerw z ULKS-em Ołdaki

Zespół Narwi II Ostrołęka zremisował 1-1 z ULKS-em Ołdaki w niedzielnym sparingu rozegranym w Ostrołęce. Pomimo ogólnie dosyć chłodnego dnia, mecz zebrał całkiem sporą publiczność.

I trzeba przyznać, że dostała ona od zawodników obu drużyn ambitne widowisko, w którym obu zespołom „chciało się chcieć”. Jedyne czego było mało, to konkretnych akcji strzeleckich, a zatem także goli. Ale za to należy pochwalić obie linie defensywy, które zażegnywały zagrożenia pod swoimi bramkami. Na początku meczu ciekawą interwencją z główki popisał się bramkarz ULKS-u.

Pierwszego gola strzeliła Narew II, około 25. minuty, za sprawą uderzenia Karola Pierzchały. Wynik ten utrzymał się do przerwy, a zmieniony został dopiero na kwadrans przed końcem. Zawodnik z Ołdaków huknął z około 25 metrów w okienko, zaskakując Maksymiliana Parzycha. W końcówce swoje sytuacje miała Narew II – najpierw było to uderzenie w poprzeczkę, a następnie po wrzutce strzał głową Bartka Siurnickiego. Nie udało się jednak zmienić rezultatu.

18.02.2023, Ostrołęka
Mecz sparingowy
Narew II Ostrołęka – ULKS Ołdaki 1-1 (1-0)
Bramki: Pierzchała 25 – ? 75

Narew II Ostrołęka: Lenda – Dębek, Babicz, Dąbrowski, Miłoszewski – Białobrzeski, Fabiański, Borkowski – Pierzchała, Klec, Borowiecki. Oraz: Parzych – Bałas, Bandorowicz, Szmigiel, Gorzęba, Markowski, Siurnicki, Banach, Bąk, Paździor, Załęski.

Sędziował: Mariusz Choromański.
Widzów: ok. 45.

tm/ fot. Amelia Siemborska

3 komentarze do “Pożyteczny sparing rezerw z ULKS-em Ołdaki

Możliwość komentowania została wyłączona.