SeniorzySparingi

Pogrom na koniec sparingów. Narew – Orlęta 9:1

Podopieczni trenera Marcina Gałązki zwyciężyli 9-1 z czwartoligowymi Orlętami Czyżew w ostatnim sparingu przed rozpoczęciem ligi. Narwianie zagrali mocno ofensywnie, kontrolując przebieg gry przez całe spotkanie.

Wynik otworzył już w 10. minucie Przemysław Olesiński, kończąc naszą akcję strzałem głową. W 18. minucie Łukasz Świderski uderzył z dystansu, lecz trafił w poprzeczkę. Jeszcze nie przebrzmiał głos zawodu na trybunach, gdy Świderski wykończył drużynową akcję Narwi, tym razem skutecznym strzałem. Narew rozpędzała się i w 28. minucie było już 3-0. Po szybkiej akcji Ziemak podawał do Bruna Vileli, który strzelił swojego pierwszego gola tego dnia. Niewiele później gola na 4-0 ustrzelił Damian Gałązka, a w 43. minucie Przemek Olesiński głową trafił na 5-0. Rzut rożny wykonał dobrze Łukasz Świderski.

Druga połowa jeszcze na dobre się nie zaczęła, gdy Bruno zdobył kolejnego gola. W tej akcji dryblingiem położył na murawie trzech rywali. Kolejna konkretniejsza akcja znów przyniosła bramkę, tym razem Świderskiego. Następnie w 58. minucie rywale mieli swoją chwilę, bo po ręce w naszym polu karnym strzelili gola z rzutu karnego.

Do końca meczu jeszcze dwukrotnie udało nam się podwyższyć wynik. W 68. minucie Bruno wyszedł sam na sam z bramkarzem i ustrzelił hattricka. A na pięć minut przed końcem po zagraniu od Kleca, bramkarza pokonał Kacper Ciecierski.

Już w najbliższą sobotę o 14:00 na tym samym boisku rozpoczynamy rundę wiosenną.

02.03.2024, Ostrołęka
Mecz sparingowy
Narew Ostrołęka – Orlęta Czyżew 9-1 (5-0)
Bramki: Olesiński 10, 43, Świderski 18, 53, Vilela 28, 48, 68, Gałązka 40, Ciecierski 85 – nieustalony 58

Narew Ostrołęka: Modzelewski – Ziemak, Bandorowicz, Dobrowolski, Bajor – Ciężar, Wesley, Bruno – Świderski, Olesiński, Gałązka. Oraz: Stepnowski – Sokołowski, Godziebiewski, Olszewski, Domian, Klec, Ciecierski, Krawczyk.

Sędziował: Mariusz Choromański.

fot. Amelia Siemborska

3 komentarze do “Pogrom na koniec sparingów. Narew – Orlęta 9:1

  • Nie wierzę żeby Maszewo było lepsze niż Czyżew. Będzie dobrze.

  • Nie wierzę że Maszewo jest lepsze od Czyżewa. Będzie dobrze.

  • Ostudzę kibicom ten entuzjazm bo Czyżew to jest drużyna która jest w dolnej części tabeli słabej ligi podlaskiej z pięcioma zwycięstwami i dziewięcioma przegranymi. Nasza dwójka spokojnie też by strzeliła im kilka bramek. Bez sensu takie sparingi typu ?na podbudowanie morali?. By się rozwijać trzeba grać z lepszymi (Mazowsze) nawet mimo sromotnych przegranych. Czy Maszewo będzie weryfikacją ? Raczej nie. Weryfikacja będzie w meczach z czołówką i środkiem tabeli.

Możliwość komentowania została wyłączona.