SeniorzyTransfery

Wesley Isaac zagra w barwach Narwi

Dziś umowę z Narwią Ostrołęka podpisał Wesley Isaac Antunes da Costa, czyli 20-letni pomocnik z Brazylii.

Urodzony w Rio de Janeiro piłkarz może występować także na obronie, ale radzi sobie nieźle także na pozycjach ofensywnych. Trener Marcin Gałązka oglądał go w sparingach z Rzekunianką Rzekuń i Orlętami Czyżew. Szczególnie w tym drugim meczu Wesley pokazał się z dobrej strony.

Wysoki i silny Brazylijczyk występował dotąd w drużynach U20 w swoim kraju, zaliczając mecze w Bangu Rio de Janeiro, Guacuano Mogi Guacu, Juventusie Sao Paulo i FC Marica. W międzyczasie próbował załapać się do klubu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Kiedy pojawi się na boisku w meczu ligowym, Wesley zostanie czwartym w historii Brazylijczykiem, który przywdzieje trykot Narwi Ostrołęka. Poprzedni trzej to oczywiście Cassio, Bruno Vilela i Kelwin Pacheco, z których drugi dzielić będzie teraz miejsce w składzie z nowym kolegą. Tak jak poprzednicy, zawodnik trafia do nas z Agencji Piłkarskiej WRZOS Premium.

Wesley, bem-vindo ao Narew!

9 komentarzy do “Wesley Isaac zagra w barwach Narwi

 • Kelvin Pacheco i Serhio Stenaj to największe porażki transferowe.
  Powodzenia Wesley w nowych barwach.

  • Przecież to trener ich sprawdzał i go przekonali. Jak widać pomylił się w trzech przypadkach.

  • Tak sie sklada ze tych trzech to sciagal wielki menago Adriano Massago.Podobno nowego tez?? Potwierdzisz Narvi??

   • Różne osoby pomagają przy różnych transferach, przy niektórych Adrian także. W poprzednich sezonach przy wielu ja maczałem palce. Ale ogólnie za transfery odpowiada klub. Zapraszamy do pomocy, jeśli masz jakieś pomysły na ciekawe ruchy 🙂 Pisz na media@narew.ostroleka.pl

 • Oby chłopak sie sprawdził. Ale należy zakładac że wesoły autobus z takim narybkiem z Brazyli i Afryki jezdzi najpierw po klubach 3 ligi potem 4 ligi a na końcu co zostanie i ma dwie nogi trafia do ligi 5…. Szkoda że w naszym Klubie nie rozwijają się dalej gracze którzy tu się uczyli grać i poszli do troszyna, lidera naszej ligi czy innych ościennych zespołów. Do puki Narew nie bedzie potrafiła utrzymac swoich wyszkolonych chłopaków to nigdy do poważnej piłki nawet na 3 ligowym poziomie sie nie zbliży niestety….. Powodzenia w sobotę bo wtedy pierwszy test!!!!

  • Akurat Wesley przyjechał do nas bezpośrednio z Brazylii, więc trochę pudło 🙂 Co do tych, co „poszli do Troszyna”, to chyba tylko Konrad Drężek. Natomiast problemem jest i będzie dla nas brak szkoły wyższej, która zainteresuje zawodników. Stąd wyjazdy do Warszawy, czy Białegostoku. Zobaczymy, kto z wychowanków znajdzie w Ostrołęce tyle perspektyw, aby tu wrócić po szkole 🙂

 • Khaled nie nadawał się do I drużyny a w II blokował miejsce ambitnym chłopakom. I tak niestety jest często. Teraz szykują się rezygnacje w Narew II. Brak perspektyw po kilkunastu latach szkolenia jest trochę przykre.

 • W ostatnim sparingu wyglądał bardzo dobrze. Ma papiery na granie, oby mu się chciało.

Możliwość komentowania została wyłączona.