LigaSeniorzy

Emocje do samego końca. Świt – Narew 2-2

Piłkarze Narwi Ostrołęka i Świtu Staroźreby zafundowali kibicom nie lada emocje w końcówce zremisowanego 2-2 meczu w Staroźrebach. Gole dla Narwi strzelili Patryk Sokołowski i Damian Klec.

W 26. minucie meczu po stałym fragmencie gry gospodarze wyszli na prowadzenie. Mimo naszych prób, nie udało się do przerwy zmienić wyniku. Za to pięć minut po wznowieniu po podaniu Łukasza Świderskiego gola na 1-1 strzelił Patryk Sokołowski. Wyrównana gra trwała do samego końca. W doliczonym czasie gry Niebiesko-czerwoni ryknęli z radości. Damian Klec zdobył – jak się wtedy wydawało – zwycięskiego gola. Niestety nie takim rezultatem skończył się mecz. Jeszcze jedna akcja, jeszcze jeden rzut rożny. I bezpośrednio z niego Świt Staroźreby wyrównał…