LigaSeniorzyVideo

W sobotę o 13 gramy w Warszawie z Unią

Najważniejsze informacje odnośnie najbliższego starcia Narwian to tak naprawdę te zawarte w tytule – w sobotę 23 marca Niebiesko-czerwoni wyjeżdżają na mecz do Warszawy. Na obiekcie Bemowskiego Ośrodka Sportu zmierzymy się o 13:00 z Unią Warszawa.

Będzie to czwarte starcie pomiędzy naszymi drużynami – pierwsze zakończyło się naszą porażką, a dwa kolejne zwycięstwami. Najmilsze wspomnienie to zwycięstwo 6-0 wiosną 2022 roku, kiedy zespół trenera Andrzeja Sieradzkiego był w bardzo dobrej formie i wygrywał kolejne mecze wysokimi wynikami.

Dotychczasowe spotkania:

Razem w bramkach jest 12-7 dla nas i warto zauważyć, że w każdym z meczów strzelał Damian Gałązka. Odpowiedzialny jest on za pięć strzelonych goli, a w dodatku przy trzech kolejnych asystował. Gdyby ta sztuka udała mu się także w najbliższej kolejce, moglibyśmy Damianowi nadać honorowy przydomek „Mr Unia”.

P.S. W powyższych wypisach możecie kliknąć na nazwiska zawodników i zobaczyć ich sylwetki, albo kliknąć w nawiasach, by poznać skład w danym meczu. 

Nie wiemy kto posędziuje nam w sobotę, gdyż przestała działać strona internetowa Kolegium Sędziów Mazowieckiego ZPN, na której arbitrów informowano o „przydziałach” meczowych na dane kolejki. Tabelę ligową znajdziecie tutaj.

Tymczasem druga drużyna Narwi rozpocznie ligę również w sobotę, meczem w Różanie. Początek wcześnie, bo o 11:30. Więcej o drużynie Narwi II Ostrołęka w dziale „Rezerwy„.


Poniżej zobaczyć możecie bramki Narwi z meczu ze Świtem Staroźreby:

Jeden komentarz do “W sobotę o 13 gramy w Warszawie z Unią

Możliwość komentowania została wyłączona.