RezerwyRozmowy

Siurnicki: Mierzyliśmy się z bardzo dobrym zespołem

Sobota przyniosła nam zwycięstwo Narwi w Warszawie z Unią (3-1) oraz remis drugiej drużyny w Różanie, w meczu w którym wicelider podejmował trzeci zespół w tabeli. O tym drugim meczu porozmawialiśmy z grającym prezesem Narwi, Bartoszem Siurnickim.

(TM) – Mecz na szczycie ligi na bezbramkowy remis – jest zawód, czy z gry to sprawiedliwy wynik?

(BS) – Drużyna jest bardzo ambitna i każdy mecz chcielibyśmy wygrywać. Szanujemy ten punkt ponieważ było to bardzo trudne dla nas spotkanie. Warunki sprawiły że był to mecz pełen fizycznej walki, a mierzyliśmy się z bardzo dobrym, doświadczonym zespołem. Mam nadzieję że moi koledzy grający dla Różana wybaczą mi stwierdzenie, że nie tylko doświadczenie ale również kilogramy, które wnieśli na boisko dawały im przewagę.

Ogromny szacunek dla kolegów z boiska, ponieważ włożyliśmy w ten mecz sporo walki i pracy. Przeciwnik miał swoje szanse, my natomiast dawaliśmy argumenty do podyktowania rzutu karnego. Szczęście dopisało i mamy remis.

– Zwycięstwo wyrównało by naszą ilość punktów, a tak mamy status quo. Jak widzisz szanse na awans drugiego zespołu Narwi?

– Liga jest długa jeszcze sporo spotkań przed nami. Ligi nie wygrywa się meczami bezpośrednimi. Jako drużyna staramy się nie myśleć o awansie. Skupiamy się na najbliższym meczu, najbliższym zagraniu. Jeżeli będziemy stale podnosić jakość naszej gry, awans sam przyjdzie.

– Trochę nie na temat, ale zapytam… Na jednym z lokalnych portali widziałem pozdrowienia dla prezesa zamiast wypowiedzi trenera. O co chodzi?

– Nie wiem i nie interesuje mnie to. Nie czytam tego portalu. Koledzy z drużyny pokazali mi artykuł w ramach żartów. Chyba nie chcę schodzić do tego poziomu bo musiałbym nazwać redakcję portalu znacznie gorzej niż „dzieciarnią”. Mam teraz przynajmniej materiał do szydery z kolegów z drużyny. Jeżeli  jednak kibice chcieliby jakichkolwiek wyjaśnień co do decyzji zarządu odnośnie wypowiedzi dla tego portalu, to zapraszam do kontaktu przez nasze media klubowe.

Rozmawiał Tomasz Mrozek.

Jeden komentarz do “Siurnicki: Mierzyliśmy się z bardzo dobrym zespołem

  • Dzięki Bartek za mecz, dobrze było się w zdrowiu znowu spotkać na boisku 🙂 artykuł jak najbardziej trafiony nawet z tymi kilogramami 🙂 Powodzenia Narew 🙂 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.