Rezerwy

Pewne zwycięstwo Narwi II w Szreńsku

Drużyna Narwi II Ostrołęka wywiozła ze Szreńska komplet punktów, a gospodarzy zostawiła z bagażem pięciu bramek.

Młoda Narew objęła prowadzenie w 25. minucie, kiedy po zagraniu Karola Pierzchały bramkarza rywali pokonał Mikołaj Banach. Dwanaście minut później Banach był z kolei asystentem przy golu Bartosza Siurnickiego. Narew II prowadziła spokojnie grę, mając wszystko pod kontrolą. Dość powiedzieć, że Żak nie oddał w tej części gry strzału.

Tuż po zmianie stron drugą asystę zaliczył Banach, a gola strzelił Dominik Borowiecki. W 55. minucie na 4-0 dla nas podwyższył Karol Pierzchała, po zagraniu piłki przez Jana Białobrzeskiego. W 60. minucie mecz mógłby się już skończyć, bo gola na 5-0 zdobył ponownie Borowiecki. Ostatnim podającym kolegą był Aleksander Borkowski. Od tej pory nie działo się już nic ciekawego i pewne zwycięstwo drużyny trenera Łukasza Bałazego stało się faktem.

06.04.2024, Szreńsk
A klasa Ciechanów-Ostrołęka
Żak Szreńsk – Narew II Ostrołęka 0-5 (0-2)
Bramki: Banach 25, Siurnicki 37, Borowiecki 48, 60, Pierzchała 54

Narew II Ostrołęka: Parzych – Babicz (65. Miłoszewski), Dąbrowski, Szmigiel (60. Zaręba), Dębek – Białobrzeski, Banach (65. Fabiański), Siurnicki (55. Borkowski) – Borowiecki (75. Markowski), Domian (65. Załęski), Pierzchała (55. Bąk).

Fot. Tomasz Bąk.

Jeden komentarz do “Pewne zwycięstwo Narwi II w Szreńsku

  • Banach i Borowiecki do pierwszej drużyny. Domian i Krawczyk niech się pierw ograją w rezerwach.

Możliwość komentowania została wyłączona.