Rezerwy

Pewna wygrana rezerw na zakończenie sezonu

W niedziele, przed południem Narew II rozegrała ostatni mecz w tym sezonie. Podopieczni Marcina Romana wygrali 3-0, a gole strzelili: Borowiecki, Siurnicki i Godziebiewski.

Początek meczu był dla nas dobry – mieliśmy lekką przewagę nad rywalami, oddawaliśmy dużo strzałów, jednak nic nie chciało wpaść do bramki. Nadeszła 25. minuta, w której Dominik Borowiecki wykorzystał błąd obrońców i trafił do siatki. Chwilę później na 2-0 podwyższył Bartek Siurnicki strzałem zza 16. metra. Mieliśmy jeszcze parę sytuacji, ale do przerwy wynik pozostał bez zmian.

Początek drugiej połowy nie był dla nas taki kolorowy. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką za dyskusję został ukarany Matcin Roman. Utrata trenera natchnęła Sypniewo do kreowania sytuacji – wrzutka z lewej strony boiska w pole karne i strzał z piątego metra, ale nieskuteczny. W 55. minucie piłkę między sobą wymienili Borowiecki i Godziebiewski, który zakończył tę akcje celnym strzałem i ustalił wynik końcowy na 3-0. Jeszcze w końcówce meczu goście obili słupek, po strzale z rzutu wolnego.

16.06.2024, Ostrołęka
Narew II Ostrołęka – Orzeł Sypniewo 3-0 (2-0)
Bramki: Borowiecki 25, Siurnicki 33, Godziebiewski 55

Żółte kartki: Miłoszewski
Czerwone kartki: Marcin Roman (za dwie żółte)

Narew II Ostrołęka: Parzych (80. Stolarczyk) – Fabiański, Babicz, Białobrzeski, Miłoszewski (70. Mieczkowski) – Godziebiewski, Zaręba, Siurnicki – Krawczyk (60. Klec), Borowiecki (80 Gorzęba), Załęski (88. Rogala)

Jeden komentarz do “Pewna wygrana rezerw na zakończenie sezonu

• Hahahahhaha a Roman to który mecz jest na ławce, bo widzę że już 2 raz czerwona kartka. Macie fizjologów to włóżcie Panu trenerowi głowę do jakiejś przenośnej lodówki.. On ma dawać przykład młodym adeptom..

Możliwość komentowania została wyłączona.