Seniorzy

Informacja Zarządu

Szanowni Kibice, Narwianie!

W związku z niską frekwencją na Walnym Zebraniu Sprawozdawczym oraz pojawiającymi się pytaniami/komentarzami w mediach, postanowiliśmy dać Państwu możliwość przesłania do nas swoich pytań dotyczących klubu Narew Ostrołęka na adres mailowy marketing@narew.ostroleka.pl do 30 czerwca br.
Na pytania odpowie Zarząd Klubu w terminie do 10 lipca br. Opowiedzi na ciekawsze pytania zostaną opublikowane na naszej stronie www.

Zachęcamy wszystkich kibiców do skorzystania z tej formy komunikacji.

Z pozdrowieniami
Zarząd Narwi Ostrołęka

7 komentarzy do “Informacja Zarządu

 • Dzień dobry. Chciałabym się dowiedzieć jaki jest stan finansów? Tzn. na jakim poziomie jest obecnie zadłużenie? Pozdrawiam.

 • Zarządzie to nie jest zarzut w waszą stronę tylko subiektywna opinia ale to wygląda na zabawę w kotka i myszkę z waszej strony. Początkowo pod informacją o podsumowaniu zebrania było zdanie że jesteście do dyspozycji kibiców i człowiek produkuję się jak widać na darmo bo zadał wiele pytań a tymczasem za parę dni post by pytania pytania zadawać na adres mailowy czyli człowiek został olany w poprzednim newsie tak? Zamiast pytań internetowych lepiej było by spotkać się z kibicami na żywo tylko trzeba było to dobrze zorganizować by tych ludzi przyszło dużo więcej. Równie dobrze możecie tylko odpowiedzieć na wygodne dla was pytania a trudne zostaną olane? A walne zebranie jak pisali ludzie było kiepsko informowane , nie zostało to opublikowane na fb gdzie większość ludzi właśnie przez niego wchodzi na stronę. Po zebraniu nagle publikujecie to na fb i wszystko inne co dodajecie. Przypadek ?
  I na koniec nie dziwcie się czemu była niska frekwencja na zebraniu( poza zarządem, drugim trenerem kierownikiem, trenerami z APN) nikogo prawie nie było ale czemu się dziwić skoro prawdziwych kibiców którzy byli ze starą Narwią, byli po reaktywacji Narwi i są do dzisiaj nazywacie ?kibicami? bo mają rację i mówią co funkcjonuje źle. Tu wrzucam cytat z waszego oświadczenia kwietniowego. ? Tych kilka osób (bo na pewno nie można ich nazwać Kibicami) wpływa negatywnie na morale w drużynie). Mało tego nie można się swobodnie wypowiedzieć to jakie zaufanie kibice mogą mieć do was ? Macie kiepski pijar i nie wiem co już moglibyście zrobić żeby go naprawić.

 • Krytyka została zabita. Teraz jest super, wyniki super, grać bedziemy super. Do kwietnia komentowało sporo kibiców w różny sposób pozytywny lub negatywny ale to interesowało ludzi. Teraz klub stał się zakładnikiem kilku zainteresowanych i nie budzi już emocji, poziom raczej osiedlowy. Szkoda. Od jesieni średnia wieku w drużynie 18 lat i bronimy bytu w V lidze. pozdrawiam

 • Ludzie… wam nic nie pasuje. Grają zawodnicy z zaciągu.. źle. Grają zawodnicy z Ostrołęki.. źle. Wszytko.. źle. Informacja o zebraniu w niewłaściwy sposób podana.. źle. Mozliwosc zadania pytań.. źle.

  • Komentarz widać chyba na poziomie osoby z zarządu ? Kibice – źli bo nie owijają w bawełnę co funkcjonuje źle. A zarząd? Żyję w swoim świecie ?
   Wygląda na to że zmierza to wszystko do roku 2015 .

 • Będzie jeszcze gorzej… i tyle w temacie. Proszę o konkrety jakie plany na nowy sezon. Wiemy kto odszedł, ale nie słychać aby ktoś wartościowy doszedł. Czyli szykowany jest scenariusz na przetrwanie. Pytanie ile lat tak ma wyglądać piłka nożna w Ostrołęce?
  Przypomnę, że organizacyjnie nowi beniaminkowie będą silni: Bug Wyszków, KS Łomianki, Kasztelan Sierpc i Delta Słupno, ostatnie 2 ekipy piłkarsko zapewne w zasięgu Narwi i spadkowicze Marcovia Marki oraz Sokół Serock.
  Drugi temat to rezerwy, czy dalej mają sie męczyć w A-klasie czy odpuszczacie je zupełnie, co byłoby fatalnym błędem bez promocji do ligi okręgowej.

 • Ktoś napisał, że zmierza to wszystko do roku 2015,ja rozumiem, że do czasu kiedy nowe zarządy bez garbu długów, bez spraw sądowych na głowie z liczna grupą wychowanków Narwii, z możliwością korzystania z połączonych dotacji Narwii i Korny mogły spokojnie działać na rzecz odbudowy silnego klubu piłkarskiego. Może jestem niepoprawnym optymistą, ale w dalszym ciągu uważam, że to możliwe.

Możliwość komentowania została wyłączona.