RezerwySparingi

Zaplanowane gry kontrolne rezerw

Wczoraj poznaliście plan meczów sparingowych pierwszej drużyny Narwi, więc teraz przyszedł czas na „dwójkę”, która wznowi treningi 15.07.2024. Trener Marcin Roman dla swoich podopiecznych przygotował cztery mecze kontrolne. Jak to ze sparingami bywa, daty, godziny i miejsca mogą się zmieniać, o czym będziemy informować na bieżąco.

Narew II Ostrołęka – Klasa A Ciechanów – Ostrołęka
Trener: Marcin Roman

 • 20.07.2024 – Kuripik Kadzidło (Klasa Okręgowa)
 • 27.07.2024 – Wymakracz Długosiodło (Klasa Okręgowa)
 • 03.08.2024 – Rzekunianka Rzekuń (Klasa Okręgowa)
 • 10.08.2024 – I runda okręgowego OP

4 komentarze do “Zaplanowane gry kontrolne rezerw

 • Czy klub planuje jakiś nowych zawodników? Czy tylko odejścia?

 • „Narvi” zawsze miał coś do powiedzenia, a teraz jest wielka kupa informacyjna,
  brak szacunku dla kogoś kto zadaje pytanie…. (np. Maka).
  Wystarczy zwykłe „na dzień dzisiejszy nie zdradzę tajemnicy” lub „niewiem, nie orientuję się kto został zakontraktowany na sezon 2024/2025, zarobiony jestem, tajemnica stulecia nic nikomu nie powiem”
  Ludzie to tylko 5 liga
  ……….

  • To prawda Narvi zawsze poratował kibica jakoś informacją czy komentarzem by zaspokoić kibica a teraz jest kompletna bez informacja. Czy strona bez jego osoby będzie się tylko ograniczać do newsów dodawanych raz na tydzień tylko z wynikiem meczów ? Czasem wraca się do newsów z przed trzech lat to serducho rosło i klub rósł w sile na każdej płaszczyźnie. A teraz ? Chyba warto przemilczeć.
   Jest w klubie osoba która fotografuję zdjęcia z meczów naszych drużyn to i może poratuje też fotkami z treningów to człowiek będzie wiedział kto trenuje a kto nie.

 • Co do sparingów jedynki to nie pasuje mi Śniadowo, to słaba drużyna Podlasia , zapewne nasza dwójka też by z nimi wygrała. Mimo słabej tam drużyny grający tam ostrołęczanie byliby u nas wzmocnieniem. Brakuje mi rywali do których nie trzeba jechać jakoś daleko i oni do nas (Maków, Wyszków). Dobrze że są Troszyn i Przasnysz i nie ma dużo ekip z Podlasia.

Możliwość komentowania została wyłączona.