Sparingi

Porażka w Grajewie

W rozegranym dzisiaj meczu sparingowym Narew Ostrołęka przegrała 0:4 na wyjeździe z Warmią Grajewo. W barwach naszego klubu testowany był rosły napastnik Damian Przybylski, który wiosną grał w IV-ligowej Perspektywie Łomża.

Warmia Grajewo – Narew Ostrołęka 4:0

Skład Narwi: Łyziński (60.Filipkowski) – Kruczyński (K.Wargulewski), Dawidzki, Pełtak, Żebrowski (Piersa) – Nakielski (Budzyński), Stachowicz (Roman), Niedźwiecki, A.Gwiazda (Kobrzyński) – Olesiński, Przybylski.

13 komentarzy do “Porażka w Grajewie

  • od razu zaznaczę, że Wargulewski nie grał od początku meczu. Wszedł zastępując niezidentyfikowanego do tej pory przeze mnie zawodnika. Wiem, że ten zawodnik co grał od początku miał na imię Tomasz, jeżeli ktoś dysponuje dokładniejszą informacją, to wdzięczny bym był jeśli by się nią podzielił.

  • Strona Warmii podaje, że Kruczyński. Jako, że pozostałe nazwiska się zgadzają z tym, co napisałeś, chyba można im wierzyć 🙂

  • jak grała Narew? z opisu na stronie Grajewa wynika, że w pierwszej połowie przeważaliśmy, podejrzewam, że po zmianach trochę się posypało…? jak nowi zawodnicy i czy są jakieś perspektywy na ligę?

  • Zalewski nigdzie nie odchodzi,zreszto miał dziś jechać.Jak ma na imie ten Kruczyński.

  • Damian Przybylski 11 bramek w Perspektywie,warto na niego postawić i na Gwiazdę,i innych Pełtaka i Kruczyńskiego jak mamy taką kadrę.

  • Mecz dobry w wykonaniu naszych chłopców,gdyby po pierwszej połowie narew wygrywała 3:0 nikt z Grajewa nie powinien miec pretensji ,Póżniej sie trochę posypało,ale wynik niesprawiedliwy.Gwiazda ma nadwagę,gość z Łomży też trochę nie wszedł w mecz,ale3 jak dojdzie Pragi i Zaleś ,a może Mara to byłoby nieżle…pzdr

  • Ja bedziemy ciągle trenowali na orlikach,to do sezonu dobrze się nieprzygotujemy.Ale Gwiazda powinien u nas grać,to jest młodzieżowiec,Pełtaka też można by było wziąść i Kruczyńskiego bo niemamy obrony,a Przybyski w 4 lidze 11 bramek można by było na niego postawić.

  • kluczowa sprawa żeby Mara nie odchodził, to tak jakby serce tej drużyny odeszło:(

Możliwość komentowania została wyłączona.