Sparingi

Mławianka 5-0 Narew

Narwianie przegrali wysoko z Mławianką Mława w meczu sparingowym granym na wyjeździe. Można powiedzieć, że jest to porażka na własne życzenie, bo bramki padały po naszych błędach. Jeśli wierzyć relacji ze strony Mławianki kolejno po: błędzie w ustawieniu naszego bramkarza, rzucie karnym, za słabym podaniu do bramkarza, przechwyconym przez przeciwnika, a ostatnia była samobójem. Jedynie przy czwartej bramce (z woleja) nie mieliśmy swojego udziału. Oby było tylko lepiej!

16 komentarzy do “Mławianka 5-0 Narew

 • Skład Narwi jest na MO.Ale ci podam.
  Narew: Łyziński – Chorąży, Jędrzejczyk, Zalewski, Pełtak – Nakielski (50. Świrski),(72. Kruczyński),Stachowicz,Dawidzki(55. Roman), testowany zawodnik -Dzieruk(83. Kobrzyński),Olesiński
  Ten testowany zawodnik to pomocnik z OKS Olsztyn nie znam jego imienia i nazwiska,ale w Narwi i tak nie zagra,zgadnijcie za co.Nie grał Gwiazda,ale on już raczej u nas bedzie grał z Filipkowskim.Pozostali to nie wiem.

 • Zawodnik testowany to boczny pomocnik OKS1945. Nazywa sie Kamil Juśkiewicz. Byłem na meczu i na tle zespolu z mlawy a tym bardziej naszych wypadl bardzo obiecujaco. Mysle ze to bedzie bardzo dobre posuniecie.

 • Mara na 99% w Narwi, może coś drgnie ze składem drużyny.

 • Skąd wiesz że Mara zostanie na 99%.A jesli chodzi o transfery to pewnie ci co nowi grają w sparingach pewnie przyjdą.A ciekaw jak Pragacz.Jakby został Mara i Pragi to dobrze by było.

  • Michał Pagacz w Makowiance Maków. Wiem to ze strony Makowianki.

 • Sorry z tym jego niegraniem,ale słyszalem że nie bedzie gral,ale jednak bedzie.

Możliwość komentowania została wyłączona.