SeniorzyTransfery

Kamil Juśkiewicz zawodnikiem Narwi

Młodzieżowiec z OKS-u Olsztyn, którego testowaliśmy w poprzednim sparingu, Kamil Juśkiewicz, został dzisiaj zawodnikiem Narwi. Poza nim sfinalizowano pozostałe transfery i dogadano się z wszystkimi zawodnikami poza Michałem Pragaczem i Piotrem Strzeżyszem. Z nimi rozmowy trwają.

Zarząd poinformował redakcję Narewplus.pl, że zawodnikami Narwi są wobec tego: Kamil Juśkiewicz (ur. 03.06.1991; dotychczas OKS Olsztyn), Kamil Zygmunt (12.10.1992; Bartnik Myszyniec), Adrian Gwiazda (17.01.1991; Tęcza Łyse), Krzysztof Dzieruk (26.09.1987; Rzekunianka Rzekuń), Maciej Filipkowski (11.11.1991; Ostrovia Ostrów Mazowiecka). Wykupiony z Rzekunianki został dotychczas wypożyczony Mateusz Nakielski. Trwają negocjacje w sprawie wypożyczenia z Tęczy Łyse Mateusza Bałdygi.

źródło: własne

8 komentarzy do “Kamil Juśkiewicz zawodnikiem Narwi

  • widać że zarząd się stara ale jak się dogadają z Pragim i Marą to będą goście, mało czasu zostało….

  • Gwiazda nie jest dogadany, więc to bzdura, kaska panowie dla Tęczy, bo za czapkę śliwek to możecie …

  • Fajnie że choc tyle robią. Jednak z całym szacunkiem czy oni zagwarantują choć możliwość walki o utrzymanie czy będziemy w tym sezonie przysłowiową latarnią 0-3,0-4,0-5? Prosty test już w sobotę jeśli nie będzie 3 pointów to spadek…..

  • A co bedzie z Kruczyńskim Jędrzejczykiem Pełtakiem i Józwiakiem(trenował wczoraj z Narwią).Podpisali też umowy na grę w Narwi?

  • Kadra bedzie dużo lepsza niż wiosną będzie grać mniej juniorów.Ale czy te transfery wypalą?Więc nie piście że będzie 0-3,0-4.Może nasi dadzą radę.A jeśli chodzi o Malana to wczoraj trening oglądał z boku rozmawiając z prezesami.

Możliwość komentowania została wyłączona.