LigaSeniorzyZ życia klubu

Pragacz zagra w Narwi

Michał Pragacz

Co by nie gadać można uznać, że jak na początek działalności w klubie piłkarskim nasz nowy prezes ma już za sobą jakieś sukcesy. Pisaliśmy już, że w drużynie zostaje Piotr Strzeżysz. Robertowi Bartkowskiemu udało się wynegocjować, że przez trzy pierwsze mecze w Narwi zagra też Michał Pragacz. Zobaczyć moglibyśmy więc go już dzisiaj, ale zawodnika trzeba zgłosić jakiś czas przed meczem, toteż z Wartą „Pragi” nie zagra. Kadra na dzień dzisiejszy wygląda więc mniej więcej tak:

Bramkarze: Maciej Filipkowski, Dawid Kaczyński, Andrzej Łyziński.

Obrońcy: Adrian Chorąży, Mateusz Pełtak, Michał Piersa, Michał Pragacz (na początku sezonu), Robert Jędrzejczyk, Jakub Zalewski, Kamil Zygmunt (gips z ręki zdejmują mu za 10 dni), Mateusz Żebrowski; oraz kontuzjowani na dłużej: Marcin Ostaszewski i Wojciech Skorupka.

Pomocnicy: Bartosz Brodowski, Piotr Dawidzki, Tomasz Kruczyński, Mateusz Nakielski, Tomasz Niedźwiecki (do końca wakacji we Włoszech), Marcin Roman, Cezary Stachowicz, Piotr Strzeżysz, Marcin Świrski.

Napastnicy: Kamil Dzieruk, Adrian Gwiazda, Kamil Juśkiewicz, Marcin Kobrzyński, Przemysław Olesiński.

Sztab: trener Marcin Grabowski, kierownik drużyny Mariusz Głosek.

W dalszym ciągu nie znane są losy Szalwy Goderdziszwiliego. Mariusz Malanowski odebrał wczoraj z klubu swoją kartę zdrowia, więc na pewno związał się już z Ostrovią Ostrów Mazowiecka.

2 komentarze do “Pragacz zagra w Narwi

  • Kto to jest Brodowski,i dlaczego w kadrze nie jest napisany Tomasz Kruczyński.

    • Tomek Kruczyński jest w kadrze, przyjrzyj się dokładnie. A Bartek Brodowski trenuje z klubem już jakiś czas, jest na zdjęciu też, więc chociaż nie jest (jeszcze?) oficjalnie zgłoszony do rozgrywek, postanowiłem go tutaj dopisać. W kadrze po prawej stronie go nie ma, tam są tylko zgłoszeni do III ligi zawodnicy + Michał Pragacz, który zgłoszony będzie.

Możliwość komentowania została wyłączona.