Dzisiaj z Wartą

Warta Sieradz

Dzisiaj o 14 na Witosa rozpocznie się spotkanie pomiędzy Narwią a Wartą Sieradz. Goście przyjeżdżają, aby zrewanżować się za pechowy remis z rundy wiosennej poprzedniego sezonu, w ostatnim meczu. Wówczas Warta cały mecz naciskała, a wynik 1-1 sprawiał, że spadła z ligi. To, że gra z nami znów jest „winą” Ceramiki Opoczno, która wycofała się na niecałe dwa tygodnie przed rozpoczęciem ligi…

Nasi piłkarze nie mają nic do stracenia. Wszyscy wiemy, jakie problemy przechodzi(ł?) nasz Klub. Jeszcze niedawno seniorów można było zliczyć na palcach jednej ręki. Teraz sytuacja wygląda trochę ciekawiej (kadrę macie w poprzednim newsie). Czy uda się już na początek wywalczyć jakieś punkty? Nie podpalajmy się za mocno, bo przecież lwia część naszej kadry nigdy nie grała na poziomie III ligi, jednak w podobnej sytuacji byliśmy przecież wiosną a utrzymać się udało. Co więcej jeśli spojrzymy na całą kadrę wiosenną i obecną, można powiedzieć, że zostaliśmy wzmocnieni.

Kto wygra, dowiemy się ok. godziny 16, gdy arbiter główny zagwiżdże po raz ostatni. Zapraszamy na trybuny i do dopingu! Wstęp oczywiście wolny.

Prawdopodobny skład: Łyziński – Chorąży (M), Jędrzejczyk, Zalewski (M), Pełtak – Juśkiewicz, Roman, Strzeżysz, Stachowicz – Olesiński, Gwiazda (M). Prawdopodobna ławka: Filipkowski – Piersa, Świrski, Nakielski, Kobrzyński, Dzieruk.

9 myśli na temat “Dzisiaj z Wartą

• 13/08/2011 o 09:38
    Permalink

pewniakiem na lawce jest M Filipkowski

• 13/08/2011 o 11:36
    Permalink

Olesiński nie jest młodzieżowecem.A gdzie jest Tomek Kruczyński czemu go nie ma,co on jest poza kadrą meczową?

• 13/08/2011 o 13:23
    Permalink

1:0 dla WARTY !!!! w 8 minucie bramkę strzela Oktawian Maliszewski ! brawo Warta !!!!!

• 13/08/2011 o 13:53
    Permalink

24 minuta ? wynik bez zmian. Warta prowadzi 1:0 i ma inicjatywę
    41 minuta ? 2:0 dla Warty! Gola, z rzutu karnego, strzela Mariusz Graczykowski. Faulowany w polu karnym Narwy był Tomasz Swędrowski
    45 minuta ? piłka, po strzale Mariusza Graczykowskiego, z około 20 metrów, trafia w poprzeczkę

• 13/08/2011 o 14:26
    Permalink

Wynik 3:1 dla Warty.

• 13/08/2011 o 15:01
    Permalink

Brawo Warta 5:1 !!! gratuluję Narwi za walkę i pozdrawiam waszych kibiców z Sieradza .