Z regionu

Kadra Korony HiD

Jako, że nikt do tej pory nie poinformował o kadrze Korony HiD Ostrołęka na najbliższy sezon (szkoda, że nie mają swojej strony internetowej…), zrobimy to my. Do rozgrywek Ligi Okręgowej zgłoszonych zostało 28 zawodników, mieszanka rutyny z młodością. Najstarsi zawodnicy są z rocznika 1975, najmłodszy Grzegorz Szcześniak jest z 1995 r. W porównaniu z poprzednim sezonem w kadrze brakuje Wiesława Świętochowskiego, Patryka Wilińskiego, Rafała Ćwieka, Łukasza Nienałtowskiego oraz zawodników, którzy przeszli do Narwi.

Bramkarze: Damian Puka (94), Sebastian Szczechowiak (76).

Obrońcy: Michał Borkowski (93), Paweł Gawrych (86), Karol Górski (93), Marcin Manowski (79), Maciej Mierzejewski (94), Mateusz Milewski (90), Wojciech Obuchowicz (94), Jarosław Polak (78), Kamil Rupacz (89).

Pomocnicy: Alan Baczewski (95), Piotr Bałas (80), Tomasz Jóźwiak (84), Mariusz Nadrowski (75), Michał Nosek (85), Szymon Nowak (88), Michał Rychlik (75), Grzegorz Szcześniak (95), Daniel Wargulewski (83).

Napastnicy: Szymon Drozdowski (94), Piotr Kubat (90), Paweł Kuzia (90), Piotr Ludwiczak (94), Kamil Orzoł (94), Tomasz Słowik (75), Robert Sokół (84), Patryk Wysocki (94).

4 komentarze do “Kadra Korony HiD

  • Hmm…Wydawało mi się, że to strona o Narwi, ale widocznie się myliłem…bo o jakiś koronach tu czytam…

    • Masz tam w składzie przynajmniej kilku byłych Narwian, a z Korony pewnie po sezonie znów ktoś do nas dojdzie ;-P Był kiedyś na stronie dział „z regionu” i chcę, żeby wrócił 🙂

    • Spoko, nie będzie relacji z każdego ich meczu 😉 Co najwyżej z ciekawszych. Zresztą teraz sporo meczów okręgówki i B-klasy będzie w Ostrołęce granych więc będzie co oglądać 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.