LigaRywaleSeniorzy

W środę do Piaseczna

KS Piaseczno

Wiernym Kibicom Narwi nie trzeba tego przypominać – już w najbliższą środę wyjazd do Piaseczna. Jeśli o wynikach Narwi możemy powiedzieć, że są słabe, to wyniki Piaseczna są tragiczne. Mimo, iż będzie to mecz przyjaźni na trybunach zawodnicy obu zespołów zdają sobie sprawę, że jeśli mają zdobyć w najbliższym czasie komplet punktów, to największa szansa jest w najbliższą środę. W lepszej sytuacji są piłkarze Piaseczna, występujący w roli gospodarzy. Narwian czeka upalna sierpniowa podróż autobusem, ale że mimo tego da się dobrze zagrać, pokazali nam przedwczoraj zawodnicy Legionovii.

Dotychczas Piaseczno zagrało trzy mecze, z których wszystkie przegrało. Bilans naszych środowych rywali to 4 bramki stracone i zero strzelonych. Zaczęło się od pechowej porażki z Hutnikiem Warszawa (jedyny gol w ostatniej minucie), potem przyszła również nieszczęśliwa porażka z Bronią Radom (tym razem gol w 80. minucie), a w ostatniej kolejce KS został pokonany 2-0 przez Otwock. Po tym meczu trener Bartosz Kobza podał się do dymisji, ale nie została ona przyjęta.

Ciekawe, jak pokaże się w Piasecznie Kamil Juśkiewicz, strzelec bramki w poprzednim meczu Narwi. Przed sezonem Kamil był testowany przez naszych środowych rywali, ale trener uznał, że nie potrzebuje go w drużynie. Czy trzeba lepszej motywacji? :>

Jeden komentarz do “W środę do Piaseczna

  • z tego co wiadomo to Juśkiewicz sie nie dogadal finansowo w piasecznie 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.