Rocznik ’98 przegrał na inaugurację

Dzisiaj swój pierwszy mecz w Mazowieckiej Lidze Trampkarzy U-14 (rocznik 1998) rozgrywała drużyna Narwi trenowana przez Mariana Szaramę. Chłopcy wygrali w zeszłym grali w Lidze Okręgowej i był to ich debiut w rozgrywkach wyższego szczebla. Widać było po chłopcach tę tremę, tym bardziej, że rywalem była drużyna Polonii Warszawa. Pierwsza bramka padła już w 4 minucie, kiedy nasz golkiper próbował piąstkować zamiast łapać piłkę i dostał nią za kołnierz (foto obok). W 27. minucie było 0-2. Strzał gości z bliska wybronił nasz bramkarz, ale na dobitkę był już bezradny. Do końca pierwszej połowy nasza gra wyglądała mizernie. O dziwo, na drugą połowę chłopcy wyszli w zupełnie innym nastroju i przez długie momenty to oni dyktowali warunki. W 50. minucie powinno być 1-2, gdy wyszliśmy trzech na dwóch, ale bramkarz wybił piłkę na aut. Z rzutu rożnego poszła ładna piłka i nadbiegający Kuba Przybyła strzelił pierwszą bramkę dla 98-ki w Lidze Mazowieckiej. Trzeba podkreślić również świetną postawę naszego bramkarza, który w drugiej połowie bronił takie piłki, jakby to Łyżwa stał na bramce. Zresztą jego koszulka na to wskazywała 🙂

Permalink

lIGĘ W ZESZŁYM SEZONIE WYGRAŁO SYPNIEWO A NIE NAREW. NIE WIADOMO JAKIM CUDEM NAREW GRA W TYCH ROZGRYWKACH, PONIEWAŻ AWANSOWAŁY PIERWOTNIE SYPNIEWO I PRZASNYSZ, A JAKIMŚ TRAFEM DOSTAŁA SIĘ TEŻ OSTROŁĘKA

• 07/09/2011 o 11:22
    Permalink

Bardzo dobrze ,że dostała się Ostrołęka, ponieważ 04.09 Narew wygrała z Przasnyszem 4:1. Szkoda,że nic na ten temat nie pisze.

• 07/09/2011 o 16:13
      Permalink

Szkoda, że nikt nie informuje o tym. A skąd ja mam wiedzieć, jeśli na stronie związku nie ma wyników nawet z pierwszej kolejki, a nikt inny (czy to zawodnicy, trenerzy, czy rodzice) nie pisze nigdy 🙁 Gratulacje dla chłopaków!

• 07/09/2011 o 19:27