LigaSeniorzy

Piaseczno górą

Desperacko potrzebujące punktów KS Piaseczno wykorzystało atut swojego boiska i pokonało Narew wysoko, bo 4-0. Tym samym po czterech kolejkach mamy jeden punkt i zamykamy tabelę III ligi łódzko-mazowieckiej. Też punkt, ale z minimalnie lepszym bilansem bramkowym ma Włókniarz Zelów.

Znów kończyliśmy mecz w dziesiątkę (wtedy padły dwie bramki). W 64. minucie Czarek Stachowicz otrzymał czerwoną kartkę za faul. Jeśli chodzi o bramki, to oba trafienia Kościanka padły po rzutach rożnych, które są naszą bolączką od początku roku.

KS Piaseczno 4-0 (2-0) Narew Ostrołęka
Lach 29, Kościanek 40, 90, Matulka 85

Narew: Łyziński – Goderdziszwili, Stachowicz [CZ.K. 64], Jędrzejczyk (46. Zalewski), Pełtak, Gwiazda (60. Juśkiewicz), Nakielski, Roman, Strzeżysz, Niedźwiecki, Olesiński.

9 komentarzy do “Piaseczno górą

  • chyba szykuje sie spadek w tym sezonie. Obrona dziurawa, jak szwajcarski ser. Wiadomo, czy grał ten nowy obronca, o ktorego przyjsciu nawet na 90minut.pl pisali?

    • Wiem, że o piętnastej został zgłoszony do rozgrywek. Jak będę znał skład, to wrzucę. A 90minut pisało, bo to dobry obrońca 🙂

  • Nie mówcie tu o spadku,pamiętacie tamty sezon jak po 5 kolejkach był 1 pkt,i od 6 kolejki zwycięzalismy do 12.Ciekaw czy grał też Józwiak.

  • Prawda jest taka, że najlepiej wycofać tę drużynę z rozgrywek i cofnąć się o 2 klasy i wtedy próbować o coś walczyć

  • Kur… Aż żal czytać wypowiedzi dzieci neostrady i tych bardziej dojrzałych których IQ jest niższy od chomika domowego. Cofnąć drużynę, obciąć pieniądze które i tak nie są od kilku lub co dla nie których od kilkunastu miesięcy płacone zawodnikom. Dopóki w O-ce jest pier… polityka( wy prezydenci i radni wiecie o kogo chodzi) w piłce to nigdy prawdziwej piłki tu nie będzie. Szkoda tylko niektórych zawodników, zarówno tych co odeszli jak i niektórych tych co zostali. Pozdrawiam prawdziwych i rozumnych kibiców

Możliwość komentowania została wyłączona.