www

Sonda+: Jak uratować Narew

Narew zajmuje obecnie ostatnią pozycję w tabeli, to już wiemy i powoli się do tego przyzwyczajamy. Proponujemy sondę, w której możecie wyrazić swoją opinię na temat ratowania Narwi. Jak myślicie, co powinno się zrobić w obecnej sytuacji?

[polldaddy poll=5524882]

8 komentarzy do “Sonda+: Jak uratować Narew

 • Szukać sponsora (Energa lub/i Stora mogłyby w końcu coś zadziałać:) a jak się nie uda znaleźć to niestety ale trzeba będzie budować klub od nowa. P.S. Miasto w końcu niech się za remont stadionu Narwi weźmie a jak nie wie jak się za to zabrać to niech zapytają w Siedlcach, Ostródzie, Ząbkach, Pruszkowie, Brzegu itd. – może jak stadion będzie to i ktoś groszem rzuci. pzdr

 • Sytuacja w klubie jest ciężka a wszystko przez kasę. Władze klubu i miasta powinni poszukać kasy a szukanie powinny zacząć od siebie. Jak to możliwe że spółka należąca do Miasta NAREW płaciła spółce należącej do miasta mosir? Przecież na samym użyczeniu obiektów(boisk) kasy w klubie by było dużo więcej!!!
  Jak to możliwe że w mieście 50tyś które ma dużo sporych firm i dużo więcej drobnych przedsiębiorców nie może znaleźć sponsora lub wielu sponsorów dla klubu.
  Może miasto powinno rozdawać ulotki interesantom(inwestorom) w UM że poszukuje sponsora dla klubu lub dla danego rocznika(juniorów)?
  Może łatwiej pieniążki by się znalazły od sponsorów na utrzymanie juniorów(więcej kasy zostaje dla seniorów) więcej młodych do grania wtedy może młodzi by podnosili trochę poziom starszym?

  W tej trudniej chwili dla klubu(trudne chwile są od odejścia R.W.) więcej ludzi powinno się zaangażować w pomoc dla klubu jeżeli chcemy mieć III ligę w O-ce.
  Pozdrawiam i życzę dużo sukcesów i zdrowia

 • Oczywiście trzeba wierzyć, ale to takie frazesy. Jeśli sytuacja finansowa jest rzeczywiście taka fatalna, to trzeba po jesieni zwolnić najlepiej zarabiających (są tacy?) i rozegrać sezon juniorami. Będą dostawać dwucyfrówki, ale powinno to zaprocentować w przyszłym sezonie.

 • Falibor tak było na wiosne! większość tych chłopaków co gra to raczej grają za czapkę gruszek…

 • Rozwiązać Hid i włączyć go do Narwi (zarówno seniorów jak i drużyny juniorskie), a pieniądze, które do tej pory otrzymywał ten klub od Miasta przyznawać Naszej Narwi.

 • witam wszystkich kibiców, którym leży na sercu dobro klubu.
  moim zdaniem powinno być tak:
  – i tak spadniemy – sezon zimowy trzeba porzędnie przepracować – a to znaczy trzeba trenera z głową żeby to zrobił porządnie tak jak to było na wiosnę bo gra w 3 ligdze to nie kopanina na kartoflisku i trzeba mieć siłę na 90 minut.
  – po drugie trzeba znaleźć sponsorów bo niestety pan znany wszystkim przekręciaż z rady miasta to ma jeszcze 3 lata do wyborów i ma klub na razie w d… a tu trzeba trochę pochodzić i porozmawiać a czasem może i pobłagać i zebrać rozsądne propozycje sponsoringu.
  – co do grania juniorami gdyby tak było można to cały świat by tak grał i nie wydawał takiej kasy na zawodowców. nioestety Falibor za dwucyfrówkę to ty na dyskotece w mordę nie dostaniesz.
  pozdrawiam

Możliwość komentowania została wyłączona.