LigaSeniorzy

Sędziowska farsa – 3 x czerwo

Ciężko jest pozbierać się po takim meczu. Dzisiaj na Witosa zobaczyliśmy dwie beznadziejnie grające drużyny i sędziego faworyzującego jedną z nich. Efekt to trzy czerwone kartki dla Narwi i trzy gole dla Broni (w tym jeden samobójczy) oraz nieuznana prawidłowo zdobyta bramka dla nas. Trener Grabowski został odesłany na trybuny…  Szerszej relacji z meczu nie będzie.

Narew Ostrołęka 0-3 (0-1) Broń Radom
Doliński 10, Dzieruk 52 (s), Ciupiński 75

Narew: 66. Łyziński – 15. Dzieruk (62 7. Juśkiewicz), 13. Zygmunt, 4. Zalewski [Ż/Ż/CZ 90], 9. Stachowicz – 19. Roman [Ż/CZ 83], 16. Strzeżysz (75 20. Kobrzyński), 6. Dawidzki [Ż/Ż/CZ 88], 11. Gwiazda (55 17. Pełtak) – 9. Olesiński, 10. Niedźwiecki.

Sędziowała bardzo stronniczo trójka sędziowska w składzie: Przemysław Świtacz – Andrzej Siejka, Krzysztof Ćwikliński (wszyscy Łódź).

17 komentarzy do “Sędziowska farsa – 3 x czerwo

  • Mam nadzieję, że spadniecie z tej ligi i nigdy do niej nie wrócicie, wiejscy kosiarze. Szkoda, że nie było jeszcze jednej czerwonej- wtedy byłby walkower, to na co zasłużyliście. Broń dołożyła wam 3:0, mam nadzieję, że Otwock dokopie piątkę

  • Narwianie pokazali dzisiaj amibicję i wolę walki. To się nazywa zaangażowanie, chłopku z Radomia. Niestety w ośmiu z czternastoma nie dało rady wygrać. Mam nadzieję, że Kutno dokopie wam dyszkę

  • Z kąd piszesz wieśniaczku ?????????Masz wogóle jaja cieciu ???????????????? „AA’ zajefajny nick,’ Anonimowa Anemia „-Typowy buron !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Śmiejesz się cieciu z KLUBU , ktory ma problemy , tak mamy je !!!!!!!! Wiesz gamoniu , że być może spadniemy ale jedno jest pewne -Powrócimy i NAREW TO JEST NASZ MZKS,NAREW…!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mojego KLUBU NAREW nie będzie obrażał taki PEDAL Z NIKĄD JAK ty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Naucz się ortografii – bo sposób pisania wskazuje, że pochodzisz z jakiejś wsi zabitej dechami.

  • ja to jestem pod wrazeniem gry juśkiewicza, on zupelnie nie pasuje do naszej druzyny, zupelnie jak by trenowal z innym zespolem, szybki, zdecydowany, naprawde milo sie go oglada.

  • i bardzo dobrze, jeszcze majtki sobie kupcie, abyście mieli w czym grać

  • W meczu z Hutnikiem chyba były 2 czerwone kartki? Widzę, że jest tendencja rosnąca.

  • Cienki jesteś jak ta twoja broń.(abyś nie czepial się ortografii celowo nazwę napisałem z małej literki)

  • Liczy się jedno: narew osrałąka – BROŃ RADOM 0:3 tyle w temacie wsioki!

  • Nowym trenerem narwi został jose mourinho, przywiezie ze sobą dudka, w zamian za to Łyżwa idzie do Realu!!!! INFO POTWIERDZONE

Możliwość komentowania została wyłączona.