Trener Grabowski zrezygnował

Marcin Grabowski

Mecz z Bronią Radom był ostatnim, w którym na ławce (i na trybunach) Narwi zasiadał Marcin Grabowski. Dzisiaj Zarząd Klubu poinformował, że trener złożył rezygnację i została ona przyjęta. Obecnie trwają poszukiwania nowego szkoleniowca. Wczoraj na meczu Narwi obecny był Kazimierz Puławski i wydawało się, że jest niemal pewniakiem do przejęcia schedy po Grabowskim. Obecnie jednak szanse, że obejmie on drużynę seniorów bardzo zmalały.

Za pośrednictwem naszej strony Zarząd chce podziękować bardzo za pracę i włożone starania Marcinowi Grabowskiemu.

6 komentarzy do “Trener Grabowski zrezygnował

 • 25/09/2011 o 14:26
  Permalink

  W imieniu reszty chłopaków chciałem podziękować trenerowi Grabowskiemu za cały rok spędzony w juniorach . Pozdrawiam i życze powodzenia w daleszej karierze 🙂

 • 25/09/2011 o 15:29
  Permalink

  Trenerowi Grabowskiemu dziekujemy! Zrobił co mógł.. dawał z siebie wszystko by to jakos sie trzymało kupy.. Objął Narew gdy była w całkowitej rozsypce i zdołał to jakoś ogarnąc.. wiecej nie mozna było juz zrobic, zobaczymy czy nowy trener przyniesie nową jakość.

 • 25/09/2011 o 17:03
  Permalink

  szacunek dla trenera mimo wyników. Drużyna była w rozsypce całkowitej…zaangażowany był na pewno.
  Zatrudnić tych dziadków z trybun. Oni są na każdym meczu. Dobrze i śmiesznie krzyczą. Fajni goście na pewno. Ich teksty na wczorajszym meczu to po prostu poezja 😛

 • 25/09/2011 o 17:13
  Permalink

  jeżeli nie Puławski, to może warto znowu zaufać Szaramie?!

 • 25/09/2011 o 17:23
  Permalink

  Puławski lepiej,bo po co Szarama,niedosc że w zarządzie się nie spisał,to po co on naszym trenerem.Lepszy Puławski jak piszą na necie że ma papiery na 3 ligę.

  • 26/09/2011 o 09:44
   Permalink

   Akurat bycie trenerem a członkiem zarządu to dwie zupełnie inne funkcje. Możesz być zarąbistym kierowcą wyścigowym, ale jako szef całej stajni niezupełnie się sprawdzić.
   Mój typ to Adam Popławski 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.