Rocznik 1996

’96: Narew 3-1 Pokrzywnica

Trampkarze Narwi ’96 dowodzeni przez Jana Zalewskiego wygrali dzisiaj na boisku w ostrołęckich Wojciechowicach 3-1 z drużyną GKS-u Pokrzywnica. Do przerwy utrzymywał się rezultat bezbramkowy, a więcej groźnych akcji przeprowadzili goście. Chociaż trzeba przyznać, że były to akcje w stylu „b-klasowym” („dzida” do przodu i na aferę). Niedługo po zmianie stron Narew objęła prowadzenie. Potem kiks golkipera Pokrzywnicy sprawił, że było 2-0. Grupka zebranych kibiców nie zdążyła jeszcze nacieszyć się bramką, kiedy padło trafienie kontaktowe. Jeden z gości uderzył bardzo ładnie w stronę bramki i piłka po palcach Murawskiego wpadła w siatkę. Na więcej Pokrzywnicy nie było stać – końcowe minuty należały do niebiesko-czerwonych, którzy dorzucili jeszcze jednego gola. W Narwi ’96 zagrało czterech zawodników z ’97, w tym Bartosz Pędzich – strzelec dwóch bramek.

’96: Narew Ostrołęka 3-1 (0-0) GKS Pokrzywnica
Bonus, Pędzich (dwie)

Narew: Murawski – Młynarski, Kostrzewski, Abramczyk, Brewczyński [Narew ’97], Il, Waś, Kuliś (40. Pędzich [N’97]), Rybak [N’97], Bonus, Bardyszewski [N’97].

5 komentarzy do “’96: Narew 3-1 Pokrzywnica

  • Siurnicki i Danielewicz nie grali z powodu kontuzji, a Laskowski nie przyszedł na ten mecz. Bonus grał w ataku z Bardyszewskim. 🙂

    • OK, a to bydło, które Was momentami „dopingowało”, to my, zawodnicy Turbiny Ostrołęka 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.