Wiadomośći Okołonarwiańskie

Narew w Football Managerze

21 października miała miejsce premiera najnowszego Football Managera (2012). Po raz pierwszy Narew dostępna jest w nim bez konieczności ściągania łatek (jak w poprzednim roku), czy uaktualnień stworzonych przez graczy. W bazie znalazło się kilkanaście osób związanych z Narwią, poza obecnymi graczami (np. w Dolcanie trenerem bramkarzy jest Jurek Zych).

Stan jest na koniec okna transferowego, dlatego np. nie ma trenera Puławskiego, a ciągle pracują Grabowski i Czapski. Sztab Narwi w FM-ie: Marcin Grabowski (trener), Janusz Czapski (trener młodzieży), Robert Bartkowski (prezes), Dorota Koziatek (lekarz).

Zawodnicy: Andrzej Łyziński, Maciej Filipkowski – Szalwa Goderdziszwili, Robert Jędrzejczyk, Mateusz Pełtak, Sebastian Spychała, Jakub Zalewski, Marcin Ostaszewski (kontuzjowany) – Mateusz Nakielski, Tomasz Niedźwiecki, Cezary Stachowicz, Piotr Strzeżysz, Kamil Juśkiewicz – Adrian Gwiazda, Przemysław Olesiński, Marcin Kobrzyński.

Najprawdopodobniej w połowie listopada wyjdzie pierwsza oficjalna aktualizacja. Jeśli tak – wtedy pojawi się w bazie trener Kazimierz Puławski, a ze składu zniknie Sebastian Spychała. Za sylwetki osób związanych z Narwią i za opracowanie klubu odpowiedzialny jest wyżej podpisany.

Jeden komentarz do “Narew w Football Managerze

Możliwość komentowania została wyłączona.