Seniorzy

Trener Puławski po meczu

Kazimierz Puławski (fot. narewplus.pl)

Portal radomiak.com.pl poprosił o komentarz do meczu Radomiak – Narew trenerów obu drużyn. Oto, co powiedział szkoleniowiec Narwi, Kazimierz Puławski (na zdjęciu):

– Uważam, że 4-0 to za wysoki wynik i nie ważne czy to z liderem, czy z innym zespołem. Na pewno boli taka wysoka porażka, a to że graliśmy z Radomiakiem, który jest liderem nie jest dla nas żadnym usprawiedliwianiem. Cały czas mamy swoje problemy, nie tylko kadrowe, ale i organizacyjne w klubie i to widać gołym okiem. Staramy się walczyć w każdym meczu i do końca będziemy walczyć o utrzymanie, ale będzie naprawdę bardzo ciężko.

Wypowiedź trenera Radomiaka, Dariusza Dźwigały, znajdziecie tutaj.

11 komentarzy do “Trener Puławski po meczu

 • Panie trenerze Puławski- współczuje Panu i wielkie dzięki, że odważył się Pan poprowadzić ten klub. Wyniki w dotychczasowych meczach to nie Pana wina. Nie jest to także wina zawodników którzy w zdecydowanej większości nie powinni grać na tym szczeblu rozgrywek. Z pełnym szacunkiem dla zawodników. którzy na pewno angażują się w każdym meczu, ale stać ich tylko na tyle, co osiągają.. Ich umiejętności i doświadczenie wystarczyły by może na ligę okręgową a nie na 3 ligę.Kłopoty organizacyjne to nie Pana domena, od ich rozwiązywania jest Zarząd Klubu,, Pana zadanie to szkolenie no i na miarę możliwości -dobór zawodników.Radzę Zarządowi, by podpatrzył jak sprawy organizacyjne i finansowe rozwiązywane są w Klubie siatkarskim Pekpol, który działa w tym samy mieście, a jakże odmienne ma wyniki sportowe. Dużo można jeszcze zrobić na rzecz utrzymania klubu w 3 lidze, ale szanowni Panowie z Zarządu weżcie się już od dziś do konkretnych, a nie pozornych działań , w przeciwnym razie żle zapiszecie się w 50-tą rocznicę powstania klubu i w historii tego klubu.Mimo wszystko życzę powodzenia i wierze w zaangażowanie, bo tylko to może przynieść sukcesy.

 • z tym składem nawet najlepszy trener by nie pomógł. Jak nie będzie nowych zawodników to będzie 4liga. Prezes szukaj kasy dla tych zawoników co są i na nowych!!!

  Trzeba sponsora i kogoś kto zrobi porzadek z finansami Prezes robi co może ale życie tylko z kasy miasta to za mało …

 • Bo trzeba się połączyć z Koroną i wtedy nawet sama kasa z miasta wystarczy na uratowanie klubu. To jedyne wyjście. Jedno miasto – jeden klub na 50.lecie

 • Do mądry- W pełni się z Panem zgadzam, miasta nie stać na utrzymywanie 2 klubów piłkarskich. Postulat ten jest od dawna aktualny, ale nie ma odważnego, kto podjął by jedynie słuszną decyzje w tej sprawie.Moim zdaniem negocjacji powinien podjąć się Prezydent Miasta i który z klubów odmówił by połączenia się powinien być pozbawiony dotacji z Miasta na swoją działalność.

 • trzeba inwestowac w mlodziez chlopcy z 98 ktorzy odnosza spore sukcesy

  http://www.rkssarmata.pl/index.php?option=com_joomleague&view=ranking&p=6%3Amazowiecka-liga-trampkarzy-u-14&type=0&to=0&Itemid=45

  nie maja tak naprawde w czym grac to jeszcze przed kazdym meczem nie wiedza (jezeli nie wioza ich rodzice ) czy beda mieli czym jechac na mecz a jak juz jest transport to musza placic nie wspomne o tym ze stroje ktore teraz maja tez finansowali rodzice
  jak tak dalej pojdzie to sie chlopaki rozejda do innych klubow i nie bedzie komu w Narwi grac
  ps . nawet ta strone prowadzi kibic a nie klub
  pozdro dla administratora

 • IV LIGA NIE JEST TAKA ZŁA ! JAK SPADNIECIE TO PARĘ LAT POGRAMY RAZEM 🙂

 • Ty pewnie do seniorów na treningi tak jak niektórzy pisza na zapyziałej MO o treningach,,czy mogę się zapisać.Lepiej grac juniorami niż takimi co dopieru się zapisują.

 • tylko tych juniorów trzeba mieć. Dziwne jest też w klubie że mały lub nie ma nacisku na wychowywaniw młodzieży!!!!

Możliwość komentowania została wyłączona.