LigaSeniorzy

Warta 1-0 Narew

Po długiej i męczącej podróży Narwianie zameldowali się na boisku w Sieradzu. Pierwsza połowa zakończyła  się wynikiem bezbramkowym, w trzynaście minut przed końcem drugiej Andrzeja Łyzińskiego pokonał Łukasz Grabowski. Więcej bramek nie padło.

Dziękujemy chłopakom i trenerowi za zaangażowanie – że nie zachowali się jak wiele drużyn i po prostu walczą do końca.

Warta Sieradz 1-0 (0-0) Narew Ostrołęka
Łukasz Grabowski 77

Narew: [66] Łyziński – [4] Zalewski, [5] Jędrzejczyk, [17] Pełtak (82. [24] Kobrzyński), [6] Jóźwiak -[9] Dawidzki, [20] Zygmunt (82. [2] Goderdziszwili), [8] Stachowicz [Ż], [16] Strzeżysz – [10] Gwiazda (67. [14] M. Roman [Ż]),  [7] Niedźwiecki (73. [13] Nakielski).

6 komentarzy do “Warta 1-0 Narew

  • Po co wogóle w1 gra Gwiazda,jak on słabo gra.Nielepiej dać na skrzydło w 1 Nakielskiego lub Juskiewicza.

  • Prosze Cie nie wypowiadaj sie tu juz wiecej. Nie wiem czy masz nawet 15 lat, 150 wzrostu. Wielki znawca futbolu. Z tego co wiem trenowales w N’96 i jakos tak dobry nie byles tylko o wlasne nogi sie potykales. Wiec zamknij juz mor#@$ i nie pisz nic. Tyle z mojej strony na ten temat.

    A co do meczu to widac ze chlopakom zależało na puntkach. Nie udalo sie. Trudno. Moze uda sie pozbieraz na zime. Najwazniejsze zeby sie w tych trudnych sytuacjach nie poddawac i walczyc do konca o Nasz klub.

  • A co ja pisze ,że mam żal do chłopaków że nie zdobywają punktów.NIE.Przy takiej kadrze ciężko jest walczyć o cos,ale brawo dla piłkarzy że się nie poddawają tylko walczą.A co do Gwiazdy to on się nie spisuje,Juskiewicz też nie,ale napewno dużo lepszy.

  • poszukajcie pozytywów w waszym spadku za rok na rocznicę powstania klubu będziecie mieć pewnie derby ostrołęki 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.