TransferyWiadomośći Okołonarwiańskie

Eks-Narwianie budzą zainteresowanie klubów w I lidze

Łukasz Zaniewski (fot.jagiellonia.neostrada.pl)

W grudniu informowaliśmy już o testach Łukasza Grzeszczyka, które przeszedł w pierwszoligowej Warcie Poznań. Zebrał on pochlebne opinie sztabu szkoleniowego i „zielono-biali” postanowili sprowadzić tego zawodnika do swego zespołu. Wszystko miało pójść bezproblemowo, gdyż poprzedni klub Grzeszczyka – Widzew zapowiadał, że odda go za darmo jeżeli pojawi się jakaś propozycja do zmiany klubu. Łodzianie od pół roku uchylają się od płacenia pensji naszemu wychowankowi. Mimo to Widzew w ostatniej chwili zmienił zdanie i obecnie wg. „Faktu” żąda od Warty kwoty ok. 100 tys. zł za Grzeszczyka. Negocjacje trwają. Grzeszczyk ma ważny kontrakt z Widzewem do końca obecnego sezonu.

Innym byłym zawodnikiem naszego klubu, który w grudniu wzbudził zainteresowanie pierwszoligowca był Maxwell Elota. Jesenią z powodzeniem występował on w Bugu Wyszków, a po zakończeniu rundy zagrał w sparingach Dolcanu Ząbki. Mimo, że w meczu przeciwko Zniczowi Pruszków zdobył nawet bramkę, jego szanse na przejście do pierwszoligowca są minimalne.

Duże zainteresowanie budzi Łukasz Zaniewski, który to wczoraj rozwiązał swoją umowę z Olimpią Elbląg, w której barwach jesienią był wyróżniającym się graczem. Portal 90minut.pl informuje, że najprawdopodobniej dalej będzie on grał na poziomie pierwszoligowym, gdyż mocno nim zainteresowany jest GKS Katowice oraz Kolejarz Stróże.

Jeden komentarz do “Eks-Narwianie budzą zainteresowanie klubów w I lidze

Możliwość komentowania została wyłączona.