Rocznik 1993Rocznik 1996Rocznik 1997Rocznik 1998

Różny stan przygotowania roczników

Różnie mają się dotychczas poszczególne roczniki młodzieżowe Narwi. Zawodnicy rocznika 1996 pod przewodnictwem kapitana Maćka Młynarskiego w większości trenują obecnie z Koroną HiD Ostrołęka. Po stanie strony internetowej tego rocznika, można by powiedzieć, że w tej drużynie jest już zgaszone światło i wiosną raczej nie zobaczymy ich na boiskach ligi okręgowej. Tymczasem wieści z Klubu są zupełnie inne. Okazuje się, że 96-ka wznawia treningi po feriach. Są już zajęte terminy na hali na treningi dla tego rocznika. Klub też, razem z firmą KEMIRA, przygotował dla drużyny nowe, efektowne stroje. Po zakończeniu ferii chłopaki mają się zebrać, a odpowiadać będzie za to pan Danielewicz, najbardziej aktywny z rodziców. U niego już nowe stroje.

Jeśli okazałoby się, że kadra jest wąska, to przeprowadzony zostanie dodatkowy nabór (skoro Korona HiD może zakładać cały nowy rocznik, to tym bardziej my możemy uzupełnić dotychczasowe szeregi).

W podobnej sytuacji jest rocznik 1997. Tam też dużo zależy od rodziców. Założyli oni stowarzyszenie mające na celu wspieranie tego rocznika Narwi i podobnie jak 96-ka na pewno w rundzie wiosennej zostaną zgłoszeni do gry w lidze.

Nie wiadomo co dzieje się z juniorami 1993, którzy nie trenują z seniorami. Część z nich nie trenuje w ogóle nigdzie. Jeśli dotychczasowi zawodnicy będą zainteresowani pozostaniem w Narwi i w ogóle graniem w piłkę, to klub postara się im pomóc.

Nieźle ma się rocznik 1998. Podopieczni Mariana Szaramy dzięki wydatnemu wsparciu swoich rodziców, przygotowują się do gry w rundzie wiosennej mazowieckiej ligi trampkarzy. Drużyna ma zorganizowane zgrupowanie na czas ferii i rozgrywać będzie sparingi. Wcześniej zorganizowała także halowy turniej, o którym już pisaliśmy.

7 komentarzy do “Różny stan przygotowania roczników

  • Z rocznikiem 96 potwierdzam. Trochę zarząd klubu zawalił sprawę, tak samo pewnie w 97.

  • Rocznik 1996,nie rozwiązał się ….chłopcy z drużyny TYLKO NAREW!!!!! Po feriach przygotowujemy się do grania….ale w MKS Narew….są już stroje nowiuteńkie (piękne) i jest wstępnie trener oraz terminy na hali…pzdr

  • Chłopcy na Kurpiach jest tylko Narew…. Będzie kontakt od kapitana…..
    do Maciek Młynarski kpt.96 zbieramy się po feriach…..montuj ekipę i poinformuj chłopaków…. Pzdr

Możliwość komentowania została wyłączona.