TransferyWiadomośći Okołonarwiańskie

Byli Narwianie zmieniają kluby

Daniel Iwanowski

Krzysztof Etmanowicz

Paweł Jakóbiak

Artur Rozmus

 W minionym tygodniu rozpoczęły się pierwsze zmiany klubów. Oprócz Łukasza Grzeszczyka i Łukasza Zaniewskiego kluby zmieniają inni zawodnicy i trenerzy związani w przeszłości z Narwią. Daniel Iwanowski, który bronił w jednym meczu Narwi jesienią 2010 roku (3-3 w Siedlcach z Pogonią) dotychczas grał w Ruchu Wysokie Mazowieckie. Ruch się niestety rozpadł i większość zawodników już opuściła tonący statek, mimo iż miasto stara się zgłosić na jego miejsce jakiś nowy twór, by utrzymać IV ligę (a rok temu była II liga…). Iwanowski pojawił się na treningach ŁKS-u Łomża i raczej w krainie piwa, Czeczenów i McDonalds’a będzie kontynuował karierę.

Skakać po klubach zaczął Krzysztof Etmanowicz. Nasz trener z sezonu 2004/05 ( i później asystent J.Czapskiego) trenował dłuższy czas Marcovię Marki. Niedawno został trenerem Huraganu Wołomin, aż tu nagle… objął GKP Targówek Warszawa. Nieoficjalnie mówi się, że to na prośbę sponsora obu klubów, którym są SKOKi Stefczyka.

Na kolejną przygodę w swoim życiu zdecydowany jest Paweł Jakóbiak. Wychowanek Żyrardowianki opuścił właśnie ten klub i wybrał się na poszukiwanie nowego. Na razie trenuje z Pilicą Białobrzegi i zobaczymy co z tego wyniknie. W Narwi grał w 2009 roku, zarówno wiosną sezonu 2008/09 jak i jesienią kolejnego. Wcześniej przez długie lata strzelał bramki dla Pogoni Grodzisk Mazowiecki, a później wrócił do swojej Żyrki.

Na koniec został nam Artur Rozmus, który raczej lubiany nad Narwią nie jest. Jeśli ktoś nie pamięta już dlaczego, to przypominamy, że to bodaj jedyny piłkarz Narwi, który pokazał własnym kibicom środkowego palucha. Było to jesienią 2009 roku. Szybko po incydencie Rozmus spakował się i uciekł. Jak się okazało do tej pory pozostawał bez klubu (całe dwa lata, a przecież najmłodszy nie jest, bo urodził się w 1977 roku). Teraz został zawodnikiem Beskidu Skoczów, w którym już kiedyś kopał. Pewnie nie wiecie, ale ten napastnik miał za sobą 36 meczów (bez bramek) w różnych sezonach i klubach w Ekstraklasie. Skoczów gra w okręgówce i jest w środku stawki.

4 komentarze do “Byli Narwianie zmieniają kluby

Możliwość komentowania została wyłączona.