SeniorzySparingi

Sparing: Narew 3-0 Mamry Giżycko

Dzisiaj Narew rozegrała swój trzeci mecz sparingowy. Tym razem przeciwnikiem była drużyna Mamry Giżycko. Ostrołęczanie wygrali 3-0, po trzech bramkach Piotra Strzeżysza.

Narew: Łyziński – Stachowicz, Pełtak, Dawidzki, Jóźwiak, Kuczewski, Strzeżysz, Sowa, Gwiazda, Olesiński, Niedźwiecki. Oraz: Ziemczyk, Kubat, P.Dąbrowski, Kobrzyński, A.Wargulewski i testowany Gruzin.

Z różnych powodów nie zagrali D.Kaczyński, Jędrzejczyk, Zalewski, M.Roman, Łasawiecki, Dzwonkowski, Nowak, Nakielski, Zygmunt, T.Kowalczyk, Piersa.

6 komentarzy do “Sparing: Narew 3-0 Mamry Giżycko

  • skład Narwi:Łyżwa,Stachowicz,Pełtak,Dawidzki,Józwiak,Kuczewski,Strzeżysz,Sowa,Gwiazda,Olesiński,Niedzwiedzki
    Na zmiany wchodzili:Ziemczyk,Kubat,P.Dąbrowski,Kobrzyński,Polita,testowany gruzin ?,A.Wargulewski.Nie zagrali:D.Kaczyński,Jędrzejczyk,Zalewski,Roman,Łasawiecki,Roman,Dzwonkowski,Nowak,Nakielski,Zygmunt.

  • a na stronie mławianki piszą,że mieliśmy rozegrac z nimi sparing ale nie moglismy uzbierac skladu wie ktos o co tu chodzi???

  • Na stronie Mławianki pojawiła się taka informacja, ale jest ona nieprawdziwa i za chwilę ma być zdjęta i sprostowana.Stronę klubu prowadzi młody człowiek chyba nie do końca zorientowany (tak usłyszałem dziś rano w rozmowie z klubem) choć jest to oficjalny serwis klubu.Wyjaśniam, że nie byliśmy umówieni na sparing w tym terminie z drużyną z Mławy, ale jeśli tylko będzie czas i wolne terminy u obydwu drużyn chętnie z tą drużyną zagramy…pzdr

  • ten „młody” człowiek to jest Dyrektor Klubu… co za dziady…. szkoda Słów.

Możliwość komentowania została wyłączona.