Wieści z Klubu – początek marca

Narwianie mają przed sobą już tylko jeden mecz sparingowy a po nim jazda na mecze ligowe. W sobotę o godz. 12:00 na bocznym boisku stadionu przy ul. Witosa z Orłem Kolno. Już w następnym tygodniu inauguracja zmagań ligowych. Na początek Narew jedzie do Legionowa, na mecz z Legionovią (początek o godz. 15:00).

Piotr Kubat, który przygotowywał się z nami do sezonu, pojawił się znów w składzie Korony HiD podczas ich meczu sparingowego z ŁKS Łochów (5-1 dla ostrołęczan).

Dzieje się także w rocznikach młodzieżowych. Dobra wiadomość jest taka, że juniorzy z rocznika 1993 – z którymi było chyba najwięcej kłopotów jesienią – trenują i wystartują wiosną. Ich trenerem został Piotr Wiski. W składzie ma także Adriana Chorążego, który grał w meczach sparingowych Rzekunianki, ale zdecydował, że pozostanie w Ostrołęce.

Przygotowują się też młodzi zawodnicy z roczników 1997 i 1998. Ich trenerami są w dalszym ciągu odpowiednio Waldemar Marczak i Marian Szarama. Z drużyny trampkarzy (1998) do reprezentacji Mazowsza powołany został bramkarz Norbert Dobkowski, kolekcjoner statuetek dla najlepszych bramkarzy z różnych turniejów.  15 marca będzie on przebywał na konsultacji szkoleniowej w Warszawie.

Jak widzicie, nasza strona zmieniła wygląd. Nie jest to jednak ostateczna wersja „na rundę wiosenną”. Najpóźniej w dzień meczu z Legionovią uruchomimy inną wersję portalu. Będzie jaśniejsza niż obecna, ale bliżej jej będzie do nowoczesnych stron, niż do starej wersji N+.

2 komentarze do “Wieści z Klubu – początek marca

 • 09/03/2012 o 21:34
  Permalink

  Z tego co wiem, to chyba ma jeszcze dojść do sparingu z KS Miastkowo.

  • 10/03/2012 o 14:31
   Permalink

   Tak, ale jeszcze nie ma konkretów. Jak będą, napiszę na stronie.

Możliwość komentowania została wyłączona.